Whedon´s Victorian female Batman

12. července 2015 jardoom Diskuze (0)
Whedon´s Victorian female Batman

Každý jistě ví, že Joseph Hill „Joss“ Whedon je úspěšným americkým scénáristou, režisérem a producentem. V posledních letech ho známě především díky významné práci pro MCU, ale nyní přišel čas oprášit pero, se kterým sepsal scénáře ke komiksům Fray, Serenity: Those Left Behind a Astonishing X-Men. Přišel čas, opět napsat nějaký nadupaný komiks.

Knihy Dobrovský

"Mám pocit, jakoby před pěti lety tornádo vytrhlo můj dům a odneslo ho do země Marvelu. Chci se vrátit k něčemu, co jsem velmi miloval, což znamená znovu vložit ruce do komiksu" 

Joss Whedon

Tímto se Joss v sobotu uvedl na SDCC a oznámil, že jeho další projekt nebude ani filmovou, ani seriálovou podívanou, a opět se vrátí ke psaní komiksů. Aktuálně se jedná o novou, šestidílnou sérii jménem Twist, kterou tvoří pro Dark Horse. Půjde o thriller z Viktoriánského období. Očekávejte silný a esteticky výrazný steampunk s atmosférickou tématikou Temného rytíře. Bude to nápadité, provokativní k politickým, sociálním a feministickým zájmům. Příběh nebyl nějak moc poodhalen, jen na SDCC zaznělo, že hlavním hrdinou bude žena, respektive pokojská, která se stala obětí temného a hrůzného zločinu. Ona ale neumírá, a vrátí se pomstít. Je silnější, a neovládá svůj vztek. Sám Whedon tento projekt označil jako "Viktorian female Batman"

Tato série ještě nemá kreslíře, promo plakát nakreslil Julian Totino Tedesco a logo vytvořil Nate Piekos z Blambot. Tato minisérie ještě nemá stanoven datum vydání ale Whedon doslova mluvil o pozdním podzimním termínu. 

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz