Filmové a seriálové novinky

9. července 2015 S4TW Diskuze (2)
Filmové a seriálové novinky

Dnes začíná Comic-Con v San Diegu, čili se dá očekávat hromada nových informací, které se budou týkat všech různých médií s komiksem spjatých. Ovšem některé informace již unikly a my vám jich teď pár sdělíme. Všechny se týkají filmu či seriálu, které spadají do světa DC či Marvelu.

Knihy Dobrovský

Deadpool a možné crossovery

Panel 20th Century Fox v San Diegu na Comic-Conu, který přinese informace ohledně Deadpoola, který se objeví na filmovém plátně v roce 2016, se sice otevře až v sobotu odpoledne (pro nás to znamená někdy večer / v noci), ovšem studio a hlavní hvězda Ryan Reynolds nějaké informace již vypustili.

Reynolds mluvil především o možnosti, že se Deadpool může vyskytnout i v ostatních filmech, které se budou věnovat mutantům, respektive X-Menům. Tohle se určitě nezdá jako plané plácání, když si uvědomíme, že se tomu stalo již ve filmu X-Men Origins: Wolverine.

“Tohle je zatraceně dobrá otázka. Řekněte mi, nebylo by to trochu komplikované?” Řekl Reynolds. “Protože máte postavu – postavu, která si až moc dobře uvědomuje, že je součástí komiksového filmu, strhává pomyslnou stěnu mezi diváky a herci a má tendenci říkat skutečná jména herců, namísto postav, které hrají. Jak si potom můžeme něco takového představit v jiném filmovém vesmíru, který... kde se tohle neděje? To já nevím, ale byl bych zvědavý. Ovšem neříkám, že se tomu tak nestane. Já prostě nevím, jestli se tak stane. Ale moc rád bych to viděl.”

A jelikož 20th Century Fox vlastní filmová práva jak na Fantastic Four, tak na X-Men, tak je tu dost možností, jak to realizovat, ať už by se jednalo o Fantastic Four, X-Men: Apocalypse nebo dokonce o filmy Gambit či třetího Wolverina.

Nedávno byly také vypuštěny fotky některých postav, které se v Deadpoolovi objeví, jedná se o: Angel Dust (Gina Carano), Weasel (T.J. Miller), Ajax (Ed Skrein), Copycat (Morena Baccarin) a Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand).

Deadpool má plánovanou premiéru na 12. Února 2016.

 

Elektra se připojí k Daredevilovi

Herečka Elodie Yung byla obsazena do role Elektry pro nadcházející druhou sezónu velmi úspěšného seriálu Daredevil. Marvel popisuje Elektru jako “tajemnou ženu” z minulosti Matta Murdocka (což je zběžně uvedeno v první sezóně) a že její “nebezpečné a exotické způsoby mohou být víc, než je Matt schopný zvládnout.”

“Po hledání po celém světě jsme našli v Elodie perfektní volbu, jelikož je schopna v této roli vyjádřit jednak impozantní a smrtící tělesnost, druhak psychologickou složitost,” řekl Jeph Loeb, výkonný producent a ředitel Marvel Television. “Spárování jí s Charliem jako Mattem Murdockem - tito dva přenesou  jeden z nejoblíbenějších  a nejbouřlivějších komiksových vztahů do seriálu se všemi těmi doprovodnými jiskrami a velkolepými akčními scénami, kterými se seriál již proslavil.”

Tato zpráva přišla chvíli poté, co byl do role Punishera oznámen Jon Berthal, který se také objeví v následující sezóně Daredevila. Jon údajně začal tento měsíc již natáčet. Druhá sezóna se plánuje někdy v roce 2016.

 

Nová tetička May pro nového Spider-Mana

Není tomu moc dlouho, co byla oznámena do role tety May v novém Spider-Manovi herečka, která je držitelkou Oscara (třikrát nominovaná), Marisa Tomei. Sony, ani Marvel se k tomu ještě oficiálně nevyjádřili, čili musíme spoléhat na to, že neznámý zdroj je věrohodný zdroj.

Pokud to bude pravda, tak nastolený trend omlazování tetičky May pokračuje. Spider-Man Sama Raimiho z roku 2002 měl v roli May Parkerové Rosemary Harris, které bylo v té době 75. V roce 2012, v Amazing Spider-Man, režisér Marc Webb, zvolil Sally Field, 68 let starou dámu. A Tomei? Ta se nedávnou přehoupla přes 50 let.

Toto omlazování si nejspíš bere inspiraci v animácích, jelikož nejnovější marvelovská animovaná série Spider-Mana má také ‘mladou’ tetu May.

Jestli vše dopadne dle predikce, tak se Tomei připojí k Tomu Hollandovi a režisérovi Jonovi Wattsovi, aby společně přivedli na svět již třetí verzi Spider-Manovského filmového franchisu v podání Sony, tentokrát ovšem pod kreativním vedením Marvel Studios. Scénárista ještě oznámen nebyl., ovšem času dost, premiéra se chystá na 28. července 2017.

 

Jak to bude se Supermanem v Supergirl?

Jestli vás nadpis trochu pobouřil, tak se omlouvám, rozhodně se nemělo jednat o žádnou sexistickou narážku, ale pouze o řečnickou otázku. Ale zpět k věci.

Seriál od stanice CBS, Supergirl, bude mít letos premiéru na Comic-Conu v San Diegu, ovšem nějaké zajímavé informace již byly vypuštěny na internetu, ale i z úst producentů. Například Ali Adler, výkonný producent, se vyjádřil k tomu, jak často se bude Superman, který lehce škádlil diváky v debutovém traileru Supergirl, bude sám v seriálu objevovat.

“Naše vize je dost podobná tomu, jak často je vidět prezident v seriálu Veep,” poodhaluje Adler. V tomto seriálu HBO je americký president zmiňován, někdy I promluví, ale nikdy nebyl vidět přímo na obrazovce.  “Prostě jsme se inspirovali tím, čím si prochází v seriálu Veed [Víceprezident(ka)] postava Julie-Louis Dreyfus. Nakonec je to show věnovaná Supergirl a my opravdu chceme vidět svět jejíma očima.”

Ještě před informacemi, které na nás chtějí vyplivnout na Comic-Conu, byl zveřejněn nový trailer, který má pouhých třicet sekund a skládá se povětšinou z již známých scén, ale jsou tam I některé nové:

Premiéra tohoto seriálu se nezadržitelně blíží, neboť bude 26. října 2015.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

S4TW Offline
S4TW 09/07/2015 (9. července 2015)
Odpověd na #6382 příspěvek od spiderbat
Ta Tomei může být jen spekulace? Tak to se omlouvám, jsem idiot! Musím si ty články, přečíst celý.
No, co jsem četl, tak je to taková ta téměř jistá spekulace, ale sami víme, jak to někdy dopadá :-) Ale oficiálně to potvrzeno nebylo, možná na Comic-Conu :-)
spiderbat Offline
spiderbat 09/07/2015 (9. července 2015)
Ta Tomei může být jen spekulace? Tak to se omlouvám, jsem idiot! Musím si ty články, přečíst celý.
Minotaur.cz