Colosální Comics Centrum

8. července 2015 jardoom Diskuze (1)
Colosální Comics Centrum

Fanoušci Comics Centra si jistě tohle nakladatelství zamilují ještě více, než doposud. Kurva velký Sin City, Pekelná Knižnice a Kolosální Conan jsou v poslední době důvody, proč je Comics Centrum tak opěvované nakladatelství. 
Jinak tomu nebude ani v letech příštích. Jak už Comics Centrum naznačilo v první polovně tohoto roku, plánují vydat Compendium Witchblade, což je další velkoformátová šťabajzna. Včera bylo na facebookových stránách Comics Centra trochu rušněji, jelikož zveřejnili fotku z komiksu Witchblade a pod touto fotkou se okamžitě strhla obrovská debata. Díky této debatě se dalo vyčíst mnoho zajímavých informací, které prozatím CC oficiálně nezveřejnilo.

Knihy Dobrovský

Na pozdim tohoto roku většina nadšenců očekávala oznámení druhé Pekelné Knižnice. Ti, kteří Hellboye tolik milují ale mají smůlu. Nejspíš bude přesunut na jaro roku 2016, a místo něj na podzim CC oznámí Witchblade #1. Po 15ti letech totiž CC dokázalo uzavřít kontrakt, a tak si nechtějí tuto šanci nechat ujít, jelikož to stálo hodně práce a úsilí. Vše ale také záleží na načasování. Pokud CC nedostane včas podklady pro tvorbu Compendia, uvidíme na podzim Pekelnou Knižnici #2, tudíž nás na jaro bude čekat zmiňovaná Witchblade #1. Dle CC je komunikace ze strany licensora zdlouhavá a tak jsou vlastně ve hře oba tituly. Nic není jisté a vše ukáže až čas.

Abych trochu představil originál, jedná se o téměř 1300 stránek temnějšího čtení. V podstatě kniha obsahuje prvních 50 sešitů z této série. Tato série již má Compendia tři a čtvrté se momentálně připravuje. CC ale nejspíš plánuje každé Compendium rozdělit na dvě menší knihy v obrovském formátu, který nám doposud CC předkládalo. Tudíž se bude jednat o cca 650 stránek velkoformátového čtení, což je pro představu tloušťka Pekelné Knižnice. K tomu všemu nám CC hodlá naservírovat Compendium Darknesse, které jsou v originále dvě. Samo CC na facebooku řeklo, že Witchblade a Darkness jsou dvě strany téže mince.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

jardoom Offline
jardoom 08/07/2015 (8. července 2015)
Já bych byl radši, kdyby Compendium od CC, mělo stejný počet stran jako originál. Tím pádem by CC naservírovalo 1300 stran v kolosálním formátu, a tato kniha by byla jedinečný originálem, který jinde není!
Minotaur.cz