Lovci + ukázka

4. července 2015 fm.tua Diskuze (0)
Lovci + ukázka

Nakladatelství Epocha jede na plné obrátky a nedá si oddech ani o prázdninách. Abyste měli na dovolené co číst, tak vám přináší nový román Františka Kotlety s názvem Lovci.   

Knihy Dobrovský

František Kotleta zaujal již svým debutem, románem Hustej nářez, prvním dílem trilogie Bratrstvo krve. Kniha plná násilí, akce, krve, černého humoru a sexu napsaná v duchu nejlepších děl Jiřího Kulhánka (aniž by však šlo o kopii) působila ve spojení s tajemnou identitou kontroverzního autora – bruntálského řezníka Františka Kotlety na čtenáře jako magnet. V následujících třech letech vyšly další dva díly, neméně úspěšné.  Na trilogii autor navázal zdařilým dvojdílným románem Perunova krev (2013-2014), akčním a vysoce návykovým příběhem, v němž se tentokrát nemydlí upíři a mimozemšťané, ale slovanští bohové. V roce 2014 vyšla samostatná kniha Příliš dlouhá swingers party, na jejíž obrovský úspěch (po několika týdnech se dotiskovalo) naváže v listopadu tohoto roku volné pokračování Velké problémy v malém Vietnamu. Ještě předtím si ale můžete poslechnout audioknihu Hustej nářez, přečíst nové, opravené a revidované vydání Hustýho nářezu (vyjde závěrem července 2015), nebo sáhnout po novince – románu Lovci.

Anotace

Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady, přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší, každý padouch v tomhle městě touží po tom, aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady, pár kybernetických vylepšeních támhle a hlavně ego větší než kráter, co zůstat z východního Slovenska. Jediný, kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit, jsou super… vlastně ne, žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci…


František Kotleta

Lovci

ISBN: 978-80-7425-259-4

Nakladatelství Epocha, 2015

paperback, 304 stran

289 Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz