Zakládající X-Man se připojí k Uncanny Inhumans

30. června 2015 S4TW Diskuze (0)

All-New All-Different Marvel

Zakládající X-Man se připojí k Uncanny Inhumans

Marvel poodhalil, proč bude vracející se série Uncanny Inhumans nová a odlišná, čili dle hesla nového Marvelu: All-New All-Differnet. Nově bylo totiž oznámeno, že v tomto týmu bude působit Hank McCoy alias Beast, jeden ze zakládajících členů X-Menů, který se připojí k Human Torchovi, což je pro změnu zakládajících členů Fantastic Four. Tuto skupinku bude dále doplňovat Black Bolt a Medusa, ti už se dají označit za klasické Inhumans. Dvojice Charles Soule a Steve McNiven, kteří již vyprodukovali Uncanny Inhumans #0 (tato série musela být kvůli právě probíhajícím Secret Wars na chvíli přerušena), bude na tomto titulu pokračovat i nadále.

Knihy Dobrovský

“Slovo ’Uncanny [Tajemný]’ bylo vůbec poprvé propojeno s Inhumans, což ne každý ví,” řekl Soule. “Ovšem, když se to poprvé objevilo u X-Menů, tak to nebyla zase tak obrovská exploze... a já si myslím, že to Inhumas vystihuje daleko lépe, ‘podivné a tajemné.’ Prostě to znamená, že to bude fakt velký, marvelovští čtenáři.”

V osmiměsíční příběhové mezeře, která bude začínat koncem Secret Wars a končit začátkem “All-New All-Different Marvel” tituly, kam samozřejmě spadají i Uncanny Inhumans, se něco stalo mezi stále rostoucí rasou Inhumans a rasou mutantů, což způsobí, že oba dva, Beast a Human Torch, se připojí na stranu Inhumans, místo aby zůstali se svými dlouholetými parťáky.

Dále se dá očekávat, že jedním z klíčových dějů v Uncanny Inhumans bude hledání ztraceného syna Black Bolta a Medusy, Ahura. V Uncanny Inhumans #0, Black Bolt svěřil svého syna do rukou Kanga, aby ho zachránil před nadcházejícími  Incursions [vpády], které odstartovaly Secret Wars. Pro ty, co nevědí, co je Incursion, tak se jedná o událost, která ovlivňuje multivesmír Marvelu, kdy se dvě Země srazí a tím způsobí zničení obou vesmíru, ve kterých se dané Země nacházejí, stručně řečeno. Více se dočtete především v New Avengers od Hickmana. Soule již dříve sdělil, že Kang bude jedním z hlavních padouchů, kteří se objeví v sérii Uncanny Inhumans, takže si schválně tipněte, jak moc se mu bude chtít Black Boltova syna vracet.

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku