2. série Daredevila: Daredevil vs.Punisher

28. června 2015 S4TW Diskuze (0)
2. série Daredevila: Daredevil vs.Punisher

Nedávno bylo oznámeno (a mnohým to udělalo velikou radost, mne nevyjímaje), že se objeví Punisher v druhé řadě velmi úspěšného seriálu Daredevil od Netflixu. A co víc, Punisher bude soupeřem Matta Murdocka, ostatně jako tomu je často v komiksu. Je jasné, proč tomu tak je, každý z nich má trochu jiný názor nato, jak by se mělo vykonávat právo a každý z nich používá trochu (hodně) jiné praktiky. Punisher se jednoduše s nikým, ani s ničím nemaže. 

Knihy Dobrovský

Marco Ramirez, nový showrunner pro druhou sérii Daredevila, totiž toto pokračování totiž označil jako “Daredevil vs. Punisher” a tato zpráva je další horkou novinkou po tom, co byl do role Punishera obsazen Jon Bernthal, který se například objevil v jiném komiksovém seriálu, The Walking Dead (Živí mrtví). Jona teď pravděpodobně čeká trochu větší výzva v podobě Franka Castla.

V první sezóně Daredevila byl maskovaný čertík, kterého hraje Charlie Cox, v médiích popisován jako vražedný týpek, který bere právo do svých rukou, ačkoliv postava samotná nikoho nezabila. V komiksu je Punisher často označován jako takzvaný antihrdina, který vyhledává zločince a má jen málo výčitek svědomí, když jim prožene kulku hlavou, což je protiklad Daredevila.

Druhá série Daredevila by se měla objevit někdy během roku 2016 a opět jí budeme moci sledovat na Netflixu. 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz