Bílá noc (Harry Dresden 9) + ukázka

16. května 2015 fm.tua Diskuze (0)
Bílá noc (Harry Dresden 9) + ukázka

Nakladatelství Triton vydává další příběh o chicagském čaroději Harrym Dresdenovi. Bílá noc je devátým pokračováním urban fantasy série, která čtenáři míchá kotlej krimi, magie a napětí.

Knihy Dobrovský

Anotace 

Někdo jde po členech chicagského magického společenství, lidech, kteří praktikují „amatérskou“ magii a jejichž nerozvinuté schopnosti jim nedovolují stát se plnohodnotnými čaroději. Někteří mizí, jiní umírají zdánlivě vlastní rukou. U jedné z vražd ale pachatel zanechává osobní vzkaz, vizitku, kterou může objevit jenom Harry Dresden.

Harry se vydává po stopě vraha, ale během vyšetřování nachází důkazy, které ukazují jediným směrem – na jeho nevlastního bratra Thomase. Aby bratra očistil, pouští se Harry do boje s přesilou nadpřirozených sil a nebezpečně přitažlivým pokušením.

Když prohraje, mnoho lidí, včetně jeho bratra, zemře…

Ukázka > > ZDE < < 


Jim Butcher

Bílá noc (Harry Dresden 9)

ISBN: 978-80-7387-797-2

Triton, 2015

překlad: Zdeněk Uherčík

paperback, 440 stran

279 Kč

 

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz