Gaiin štít (Kroniky železného druida) + ukázka

13. května 2015 fm.tua Diskuze (0)
Gaiin štít (Kroniky železného druida) + ukázka

V edici Style v nakladatelství Laser-books vychází soubor povídek od Kevina Hearneho, autora příběhů o posledním druidovi na světě a jeho věrné vlkodavu Oberonovi. Nyní se v celosvětové premiéře vůbec poprvé objevují v souborném knižním vydání, které sám autor doplnil předmluvou a poznámkami k vnitřní chronologii série.

Knihy Dobrovský

Anotace

Poslední druid, odvěký obránce země, to nikdy neměl lehké, spolu se svým věrným psem Oberonem se už mnohokrát střetl s celou řadou tvorů a bohů, které nijak zvlášť netrápilo, že by se měli objevovat pouze v mýtech. Čarodějnice, které si chtějí podrobit elementála. Krokodýlí kněz a kočičí bohyně. Gnómové a koboldi rozpoutávající peklo před nákupním střediskem. Těm všem, a mnohým dalším, bude Atticus OSullivan čelit v jedinečné sbírce povídek a novel ze světa Kronik železného druida.Dramatické příběhy plné humoru a magie tvoří nedílnou součást Atticových životních osudů. 

Ukázka si můžete přečíst > > ZDE < <


Kevin Hearne

Gaiin štít

ISBN: 978-80-7193-390-8

Nakladatelství Laser-books, 2015

překlad: Roman Tilcer

paperback, 264 stran

269 Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz