Vlčice + ukázka

7. května 2015 fm.tua Diskuze (0)
Vlčice + ukázka

V těchto dnech vychází v nakladetelství Epocha v Edici Pevnost nové vydání prvního dílu oblíbeného cyklu historické fantasy z pera Zdeňka Žemlčiky.

Knihy Dobrovský

Historická fantasy o vlkodlačici Kroaně se odehrává na počátku našeho letopočtu v období vzniku Marobudovy říše. Kromě charismatické hrdinky přinesl román poutavý děj a zaslouženě si získal oblibu mnoha čtenářů. Autorem příběhu je Zdeněk Žemlička, který debutoval roku 1998 povídkami Sny Avarů a Rusalka. Z jeho tvorby můžete znát povídky Běs, Na západ od Tonase nebo Útok dračí legie.

Anotace

Území Čech a Moravy, počátek našeho letopočtu. V tomto prostoru a čase začíná temný a krvavý život vlkodlačice Kroany. Na pozadí historických událostí kolem vzniku Marobudovy říše autor vykresluje příběh zločinu a touhy po pomstě, příběh vzpoury proti silám osudu, příběh plný zvratů, soubojů a bitev i pochmurných obrazů na hranici skutečnosti. Až se vám bude zdát, že víte, o čem to je, nebuďte, si jistí. Bude to o něčem jiném. Až si začnete myslet, že máte jasno, nespoléhejte se na to. Všechno je jinak.


Zdeněk Žemlička

Vlčice

ISBN: 978-80-7425-249-5

Nakladatelství Epocha, 2015

paperback, 440 stran

349 Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku