Guardians of the Galaxy 2 budou o otcích

17. dubna 2015 S4TW Diskuze (9)
Guardians of the Galaxy 2 budou o otcích

Alespoň tak se vyjádřil James Gunn, který bude mít na starost toto filmové pokračování velice úspěšného zpracování komiksu. “Petere, jsem tvůj otec...” Takhle by mohla znít některá z vět, která se ve filmu objeví.

Knihy Dobrovský

V nedávném rozhovoru pro časopis Vulture, se režisér snímku Guardians of the Galaxy, James Gunn, rozpovídal o svém režírování pro nadcházející pokračování tohoto snímku.

“Ve svém srdci jsou příběhy Strážců o rodinách, a jelikož první film byl o Star-Lordovi a jeho matce, tak ten následující bude o otcích. Takže jo, je vzrušující mířit tímto směrem,” řekl Gunn.

Je důležité si uvědomit, že když Gunn mluvil o Guardians 2, tak zmiňoval, že to je o “otcích”, čili vyjadřoval v množném čísle.

Tohle je velice překvapivé, vzhledem k tomu, jak moc bude koncept otcovství propojen s prvním filmem. Tyto vazby se budou týkat především tajemství okolo otce Petera Quilla a nejspíš půjdou ještě dál – což je něco, o čem se už nějakou dobu všude možně spekuluje. Thanos je otcem Gamory a Nemuly, navíc Gamora je jednou z postav, která dostane větší prostor v pokračování, jak zmínil Gunn. Další postavou s větší porcí času na scéně bude Drax, který se stal Destroyerem poté, co ztratil svou ženu a dceru (opět si povšimněte odkazu na otcovství). A samozřejmě další z postav, které budou mít svůj prostor, bude Yondu, který bral Quinna jako svého náhradního syna, ovšem jak se vše otočilo v prvním filmu, to již nejspíš každý ví.

Ale jelikož si Gunn moc dobře uvědomuje, co by se mohlo stát, kdyby prozradil příliš mnoho, tak nám pouze sděluje, že vše nasvědčuje tomu, že jednou ze základních otázek, které se budou v GotG2 řešit, bude totožnost Peterova otce.

Gunn také poodhalil, že jeho plány sahají ještě dál do budoucnosti než pouze ke Guardians 2, jak řekl při rozhovoru pro Vulture, “Věděl jsem dlouho dobu dopředu, jaký bude příběh druhého pokračování a dokonce už vím i toho třetího.”

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 18/04/2015 (18. dubna 2015)
Odpověd na #6138 příspěvek od Elhonzo
Většinou aby se zdokonalilo a dále rozvíjelo to co fungovalo v prvním díle . Proto druhé (někdy i třetí) díly bývají většinou lepší (Spider-Man 2 , X2 , Terminátor 2 , Epizoda V... ) .Ale když jde o sérii kde je jasné že první díl byl jedinečý a další díl by byl jen ždímání peněz (jako třeba Taken) tak je jasné...
Docela souhlas, ale ne vždycky, se to podaří, bohužel. Jinak kromě těch, které jsi vyjmenoval, mi připadají lepší např. Batman se vrací, Temný rytíř, Vetřelci, ASM 2 (ale ne, o moc...), Cap2, Star Trek 2: Khanův hněv apod. Pořád, mi to ale přijde, jako kapka v...
Elhonzo Offline
Elhonzo 18/04/2015 (18. dubna 2015)
Odpověd na #6137 příspěvek od spiderbat
To asi ne, no... Jaké vlastně, máš Ty?
Většinou aby se zdokonalilo a dále rozvíjelo to co fungovalo v prvním díle . Proto druhé (někdy i třetí) díly bývají většinou lepší (Spider-Man 2 , X2 , Terminátor 2 , Epizoda V... ) .Ale když jde o sérii kde je jasné že první díl byl jedinečý a další díl by byl jen...
spiderbat Offline
spiderbat 18/04/2015 (18. dubna 2015)
Odpověd na #6136 příspěvek od Elhonzo
Tak to asi máme rozdílné nároky na pokračování . 
To asi ne, no... Jaké vlastně, máš Ty?
Elhonzo Offline
Elhonzo 18/04/2015 (18. dubna 2015)
Odpověd na #6133 příspěvek od spiderbat
Ne, právě naopak, většinou bývají horší. Jen zřídkakdy, je pokračování lepší.
Tak to asi máme rozdílné nároky na pokračování . 
spiderbat Offline
spiderbat 18/04/2015 (18. dubna 2015)
Odpověd na #6134 příspěvek od S4TW
Tak zrovna v MCU se toto pravidlo moc nepotvrzuje... respektive zatím ani jedna dvojka nebyla výrazně, jestli vůbec, horší, aspoň dle mého názoru... 
Souhlas, ale já to myslel obecně...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku