Představení postav pro nové Avengers

10. dubna 2015 S4TW Diskuze (0)
Představení postav pro nové Avengers

Agenti S.H.I.E.L.D.u vypátrali (čtěte já), že Marvel vydal nové profily s krátkými popisky pro všechny hlavní postavy, které budou účinkovat v nadcházejících Avengers: Age of Ultron, včetně nových dějových informací ohledně původu Quicksilvera a Scarlet Witch a informací o dosud oficiálně nepotvrzeném Ulysses Klaueovi. Mějme prosím všichni na paměti, že tyto informace zatím nejsou oficiálně potvrzené, ale soudě podle obsahu nebudou daleko od pravdy. Tak se na to podívejme.

Knihy Dobrovský

Tony Stark / Iron Man (Robert Downey Jr.). Drzý, ovšem geniální miliardář Tony Stark se vrací. Stále se potýká s emocionálními výpadky, které si nese již od bitvy v New Yorku, již jsme měli možnost vidět v The Avengers. Tony nyní pumpuje své téměř neomezené finance do svého superhrdinského, vysněného týmu, v pokračující snaze ochránit svět před všemi zlými silami, jelikož ví, že temná strana nikdy nespí. Stark nese všechnu tíhu světa na svých bedrech, což ho vede k tomu, aby se spojil s Brucem Bannerem a aby spolu vytvořili Ultrona, který má být konečným bodem jeho mírového programu.

 

Bruce Banner / Hulk (Mark Ruffalo) je zpět a je připravený na to, že bude vypuštěný jako ne-tak-tajná zbraň Avengers. Bruce přijal Hulka jako svoji součást a zároveň je důležitou součástí týmu, ale i přes to byly zavedeny překvapivé protokoly, které mají zajistit, aby se Hulk nevymknul kontrole a nezničil půlku New Yorku. Banner pracuje po boku Tonyho Starka na projektu Ultron, který má být mírovou iniciativou.

 

Steve Rogers / Captain America (Chris Evans) plně přijal svoji roli jako vůdce týmu nejmocnějších hrdinů světa, ale s rozpadem S.H.I.E.L.D.u v Captain America: The Winter Soldier pokračuje se smiřováním se s tím, co ztratil ve světě, který ne tak úplně zná. Za pochodu se musí neustále překonávat, musí najít způsob, jak shromáždit Avengers a musí najít způsob, jak porazit děsivého a velice silného Ultrona.

 

Natasha Romanoff / Black Widow (Scarlett Johansson) se vrací do boje jako smrtící a krásná super-špionka, respektive už superhrdinka (i když bez superschopností). Její inteligence, zdroje a smrtící bojové schopností vynahrazují právě její absenci “super” sil. S blížící se hrozbou, která přichází s Ultronem, bude Natasha muset čelit démonům ze své temné minulosti a z toho důvodu jí nezbývá nic jiného než čerpat sílu od svých spolubojovníků, aby byli společně schopní pokořit hrozbu.

 

Thor (Chris Hemsworth). Asgardský bůh hromu se vrací jako přísežný ochránce planety Země. Je drzejší a silnější než kdy jindy. Thor slouží jako takový morální kompas týmu a zároveň pokračuje ve svém osobním pátrání. Cílem jeho pátrání je zjistit identitu tajného spojence svého bratra a zároveň chce varovat své přátele z týmu Avengers před hrozbami, které jsou větší, než si kdokoliv z nich dokáže vůbec představit.

 

Clint Barton / Hawkeye (Jeremy Renner). Zkušený agent a velice přesný lukostřelec. Hawkeye zastává pozici v týmu, jejíž název lze vystihnout jako smrtelně nebezpečný agent. Poté, co byla jeho mysl ovládána Lokim ve filmu The Avengers, se Hawkeye vrací do týmu v plně obnoveném a funkčním stavu. A navíc jeho široká sbírka zbraní obsahuje nové, nejmodernější kousky.

 

Pietro Maximoff / Quicksilver (Aaron Taylor-Johnson) má moc, která spočívá v tom, že je super-rychlý. Jednou z jeho povahových vlastností je ochranářství své sestry Wandy, které někdy až hraničí se zdravým rozumem. A také udělá cokoliv, aby ubránil svůj domov, Sokoviu, který je sužovaný válkou. Spolu se svou sestrou se přihlásil k tajnému programu, díky němuž získal svou rychlost. Vše způsobilo experimentování barona Struckera s neobvyklým zdrojem energie.

Wanda Maximoff / Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) je krásné a tajemné dvojče Pietra. Mezi její nadpřirozené schopnosti patří psychická manipulace a telekineze. Wanda, lépe řečeno Scarlet Witch, je schopná útočit na své protivníky zevnitř, respektive skrze jejich psychiku. Spolu se svým bratrem je produktem experimentu barona Struckera.

 

Ultron (James Spader) je technologický a robotický superpadouch takové síly, že s nikým takovým ještě Avengers neměli tu čest. Je pomatený a děsivý. Ultron se zrodí pomocí nepovedeného pilotního programu, který má na starosti Tony Stark a Bruce Banner, který měl přinést zvýšenou bezpečnost na planetě Zemi. Ovšem jejich skvělý nápad šel záhy do kytek a dal tak vzniknout Ultronovi, který se zrodil s jediným cílem, zachránit planetu. Ale Zemi chce zachránit tak, že odstraní její největší hrozbu – lidstvo. Aby mohl svého cíle dosáhnout, tak se před ničím nezastavuje a slibuje, že zabije Avengers, kteří se ho troufale snaží zastavit.

 

Nick Fury (Samuel L. Jackson), muž, který jako první dal dohromady tým Avengers, se nyní od všeho distancuje (aspoň na oko) a žije v úkrytu po událostech, které se staly v Captain America: The Winter Soldier. Nicméně Fury je i nadále důležitým rádcem a vůdcem našeho týmu hrdinů.

 

The Vision (Paul Bettany) je silný a tajemný android, jelikož je nezkušený, tak je dost nebezpečný a nekontrolovatelný.

 

Ulysses Klaue (Andy Serkis) je dealer zbraní na černém trhu, pašerák a gangster operující v Jižní Africe. Navíc je bývalým známým Tonyho Starka z dob, kdy spolu obchodovali ve zbraňovém průmyslu. Také to je nový silný hráč v Marvel Cinematic Universe.

 

Baron Strucker (Thomas Kretschmann) je vynikajícím vědcem organizace HYDRA, který dlouhou dobu pracoval v utajení v S.H.I.E.L.D.u. Experimentování na lidech, pokročilá robotika a umělé inteligence jsou jen některé z věcí, na kterých Strucker pracuje v době, kdy se Wanda a Pietro Maximoffové přihlásí do jeho programu jako dobrovolníci.

 

Dr. Helen Cho (Claudia Kim) je světově proslulá genetička a spojenec Avengers. Ať už pracuje ve své kanceláři v Soulu, v Jižní Koreji, nebo na pracovišti po boku Bruce Bannera v jeho laboratoři v Avengers Tower, tak se Doktorka Cho snaží pomáhat. Její výzkum a technologie pomáhají udržet Avengers v boji proti různým hrozbám.

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku