Marvel Universe prostoupí i svět módního průmyslu

1. dubna 2015 S4TW Diskuze (0)
Marvel Universe prostoupí i svět módního průmyslu

Five Four a Marvel Enetertainment se společně chystají spustit projekt, ve kterém jde o to spustit prodej stylových a nóbl vypadající pánské módy. Tato kolekce by měla být směsicí ikonického dědictví Marvelu, superhrdinských postav, vyprávění příběhů a moderní módy.

Knihy Dobrovský

Debut Five Four a Marvel kolekce se ustanovil na datum 1.4.2015. Bude čerpat inspiraci z velice rozsáhlého katalogu hrdinů, kteří brázdí vesmírem Marvelu, samozřejmě přednost dostanou ti známější jako Thor, Iron Man, Captain America či Spider-Man. Kolekce se bude skládat především ze svrchního oblečení, košil, triček s potiskem a různých doplňků. Styl by se dal popsat jako rafinovaný a težko popsatelný, respektive předem nedefinovaný a samozřejmě se bude především zaměřovat na naše oblíbené super hrdiny. Mezi vychytávky se budou řadit věci jako oboustranná trička, skryté kapsy, dále třeba klasické emblémy oblíbených Avengers či například skryté komiksy ve vnitřní výstelce oblečení. Každý kus bude sice na první pohled vypadat jako klasický moderní kus, kterých máme plná obchodní centra, ale kouzlo této módy bude právě v jejich výše zmiňovaných detailech, které jsou jedinečné.

“Naši designéři se opravdu snažili prolézt skrz naskrz archívem Marvelu, aby našli nové způsoby, jak přenést na povrch dědictví a vývoj, který se skrývá za značkou Marvelu a jejími hrdiny,” říká Andres Izquieta, spoluzakladatel a CEO Five Four. “Jsme tak rádi, že máme možnost pracovat s Marvelem a věříme, že tato kolekce ukáže některé z našich nejlepších návrhů, které jsme kdy vymysleli.”

Všechny kolekce Five Four a Marvelu budou dostupné exkluzivně pro nové členy Five Four Club a budou se zaměřovat na zakomponování kultovních charakterů do současného módního průmyslu. Měsíční členství Five Four Club se prodává za 60 dolarů a máte možnost získat všechny dostupné outfit, které budou především vycházet ze stylu, který preferují členové. Pro vice informací doporučuji navštívit stránky Five Four, www.fivefourclub.com.

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz