Pekelná šleha (Kladivo na čaroděje 8) + ukázka

14. března 2015 fm.tua Diskuze (0)
Pekelná šleha (Kladivo na čaroděje 8) + ukázka

Skvělá literární série akční urban fantasy Kladivo na čaroděje se rozrostla o další, již osmý díl. Jeho autorem je Martin D. Antonín, který proslul vypravěčským talentem a nadsázkou a vtipem, které umně vkládá do takřka všech svých děl.

Knihy Dobrovský

Anotace

Když se dáma vašeho srdce ocitne v nesnázích, uděláte pro její záchranu cokoliv. Riskujete život, sjezdíte světa kraj, spřáhnete se s ďáblem – a když zoufalství dostoupí vrcholu, přeleze přes něj a ještě si pořádně povyskočí, najmete si tým Felixe Jonáše. Je to banda magorů, to jistě – ale kdo jiný vám uvěří a pustí se do hledání dívky nakažené experimentálním magickým retrovirem? Jistě ji najdou. Možná i zachrání. A když budete mít štěstí, vaše milovaná vám tu záchranu jednou odpustí. Naděje přece umírá poslední... a kdyby něco, Walter ji odborně oživí.

Audio ukázka


Martin D. Antonín

Pekelná šleha (Kladivo na čaroděje 8)

ISBN: 978-80-7425-247-1

Nakladatelství Epocha, Praha 2015

paperback, 201 stran

189 Kč

 

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz