Kingpin pro nového Daredevila

3. března 2015 S4TW Diskuze (3)
Kingpin pro nového Daredevila

Netlix možná má ve svých řadách jednoho z nejlepších “bad guys”, a to konkrétně v seriálu House of Cards. Ano, jedná se o postavu Franka Underwooda. Ovšem tato postava bude mít brzo velkou konkurenci v podobě dalšího padoucha. A opět se bude jednat o postavu ze seriálu od Netflix.

Knihy Dobrovský

Netflix odhalil několik nových obrázků z Daredevila, na kterých se objevuje Wilson Fisk, kterého bude hrát Vincent D’Onofrio. Společně s těmito obrázky byl zveřejněn takový přehled Fiskovy postavy, který popisuje jeho motivace v seriálu. Tou motivací je především “zachránit” Hell’s Kitchen pomocí kriminálních prostředků, což je v rozporu s přístupem Matta Murdocka / Daredevila (kterého hraje Charlie Cox). Daredevil totiž vidí zločince, jakým je právě Fisk, jako součást problému Hell’s Kitchen.

Ústředním bodem tohoto konfliktu je, že Fisk opravdu věří, že to co dělá, je prospěšné pro Hell’s Kitchen a z toho důvodu se občas může lidem zdát, že je větším hrdinou než Daredevil. Inteligentní, složitý a fyzicky impozantní, Wilson Fisk je ideálním nepřítelem pro Matta Murdocka. A tito dva se střetnou v novém marvelovském Daredevilovi.

V rozhovoru s USA Today, D’Ontofrio popisuje svojí postavu jako jednoho z těch, kteří “se během jedné věty mohou změnit z dítěte v monstrum, záleží na tom, kam ho jeho emoce zrovna zavedou.

Brian Truitt z USA Today dále uvedl, že herec velice pečlivě studoval komiksy, aby lépe porozuměl své postavě. Je zajímavé, že D’Onofrio si krátce zahrál Thora v počátcích své kariéry, jednalo se o krátkou, ale klíčovou scénu ve filmu Noční dobrodružství (Adventures in Babysitting). Pro svou roli Kingpina prý D’Onofrio nabere 30 liber, aby se dostal do formy a mohl Wilsona Fiska zahrát, jak se patří.

Chtěl jsem, aby Kingpin budil dojem, že je super-silný, tak silný, že když někomu dá pěstí, tak to bude pořádná pecka,” řekl D’Onofrio. “Zatím vším je opravdu hodně váhy.

První sezóna Daredevila bude mít celosvětovou premiéru na Netflixu v pátek 10.4.2015 v 0:01 (pacifické standartní časové zóny).

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 04/03/2015 (4. března 2015)
Odpověd na #5951 příspěvek od Zlý kůň
Jako Kevin Spacey ? :-D
Nebo Frank Underwood :-D je to jedno :-D . 
Zlý kůň Offline
Zlý kůň 04/03/2015 (4. března 2015)
Odpověd na #5950 příspěvek od Elhonzo
Teď už jen doufat že Spacey někdy dostane roli v MCU :-D 
Jako Kevin Spacey ? :-D
Elhonzo Offline
Elhonzo 04/03/2015 (4. března 2015)
Teď už jen doufat že Spacey někdy dostane roli v MCU :-D 
Minotaur.cz