Ohlédnutí #7/2015

15. února 2015 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #7/2015

Tradiční víkendová rekapitulace událostí uplynulého týdne je opět tady. Tento týden byl ve znamení pavouka, ale i přes veškerou eufórii, která vznikla připojením Spidermana k MCU, se našlo spoustu dalších událostí, které stojí za zmíňku.

Knihy Dobrovský

1) Steave Rogers a dinosauři. Říkáte si co to sakra je? Nemožné se stává skutečností a Marvel představil novinku k eventu Planet Hulk. Steave Rogers totiž osedlá Devila (Dinosaurus z Dinosaur Worldu, Earth 78411), se kterým uzavře válečnické pouto, a budou se prohánět po pláních, které jsou lovištěm červených, šedých a zelených Hulků. Tento event výjde v létě v rámci připravovaných a všude opěvovaných Secret Wars, jenž uzavřou Marvel Universe.

2) Nedávno proběhl rozhovor mezi Samuelem L. Jacksonem a IGN, ve kterém vyšlo najevo, že má Samuel s Marvelem smlouvu už jen na dva filmy. Znamená to snad, že Furyho postava z MCU zmizí? Samozřejmě existuje vícero možností, jak bude daná situace probíhat. Buďto Nick Fury brzy padne za vlast, a tím pádem prodloužení smlouvy nebude třeba. Ke smrti už měl hodně blízko ve snímku Winter Soldier, tudíž je jasné, že tento afroameričan leží v žaludnu i jiným zabijákům. Další možnost je ta, že po událostech v Age of Ultron, na které naváže Civil War nebude vedení Nicka Furyho potřebné, jelikož se hlavounem stane Stark (což by krásně kopírovalo komiksovou předlohu). Další logickou možností je stupňování situace v MCU, ve které se na zem žene jedna hrozba za druhou, a Furyho postava bez superschopností bude naprosto zbytečná, a prostor dostane nová várka superhrdinské síly v podobě Black Panthera, Doctora Strange a dalších. Pak je tu poslední a nejjednoduší možnost, a to ta, že Samuel L. Jackson dostane nabídku na prodloužení, což je bězná věc, ale není jisté, že se domluví, jelikož si svou cenu může Jackson vyložit úplně jinak, než hlavouni Marvelu.

3) Devátý sešit  New Suicide Squad, který patří do stejnojmené série vydávané od roku 2014, sebou přinese mnohé změny. Kreativní tým opustil kreslíř Jeremy Robers a nahradil ho Carlos D´Anda. Další změnou je sestava týmu, která se dočkala zbrusu nové podoby. Anti-Justice League tým se teď skládá s Parasita, Black Handa, Poison Ivy, Reverse-Flashe, Cheetah a Talona, se kterým se mnozí znáte ze Sovího Města (ano je to ten, který Batmana celou knihu doslova lynčoval).

4) Poslední dnešní ohlédnutí patří videu, které opět trhá rekordy ve světě geeků. Postaral se o něj ALEX86, o kterém na tomto webu už bylo psáno mnohokrát. Je to opravdu přeborník, ve světě fan made trailerů. Co předvedl tento týden netřeba komentovat. Jeho video, ve kterém propojil MCU, DC a STAR WARS obletělo internet světelnou rychlostí. Opravdu doporučuji dokoukat do konce.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz