Cavill o Dawn of Justice

19. ledna 2015 jardoom Diskuze (5)
Cavill o Dawn of Justice

Stejně jako vy všichni, jsem i já hodně zvědav, co s sebou přinese filmový počin Dawn of Justice. Je jasné, že ať už bude snímek jaký chce, zapíše se do povědomí celého světa jako nejočekávanější, nejopěvovanější, nejkritizovanější a nejdiskutabilnější počin filmového světa.

Knihy Dobrovský

Ještě aby ne. Praotec všech superhrdinů se střetne s dalším komiksovým velikánem. Kultovní komiksové postavy doposud ve filmovém světě nenacházejí moc pochopení. Vyjímkou je snad jen Temný rytíř, Man of Steel a filmy z MCU. Proto je projekt Dawn of Justice předem odsouzený k záhubě, ale i velikému úspěchu. Nikdo asi neočekává průměrný snímek a není se čemu divit. Rozpočet, herecké kapacity, velká jména ve vedení a hlavně Warner Bros, jsou nečím, co tak trochu zaručuje kvalitu, a myslí si to i Henry Cavill, který v nedávnem rozhovoru pro The Daily Mail řekl, co si o tom všem myslí.

Henry Cavill "Je to Zack Snyder, to znamená skvělou vizuální podívanou, která se zapíše do historie. Děláme Batmana a zároveň děláme Supermana, takže držme palce ať je to vzrušující, protože podle mě opravdu je."

The Daily Mail "Nikdo nepochybuje, že se bude jednat o skvělou a vzrušující vizuální podívanou. Já doufám, že Snyder vytáhne dobrý příběh, který je lepší než ten z Man of Steel. Co Ben Affleck, vyhovuje vám jako Batman?"

Henry Cavill "Vážně mluvíme opět o něm? Ten chlap je legenda, a dělá svou vlastní věc. Je skvělý. Je fantastický."

V dalším rozhovoru pro The Anglophile Channel, Cavill diskutoval o tom, jak dlouho chce Supermana hrát.

Henry Cavill "Tak dlouho, jak bude třeba. Miluju tu postavu, miluju práci pro Warner Bros a to, co dělají s touto postavou. Proto jim držím palce a věřím, že spolu dokážeme vyprávět Supermanův příběh na hodně let dopředu."

Henry Cavill je dozajista skvělou postavou a Superman mu prostě sedí. Ben o tom teprve pořádně přesvědčí ale to určitě není to, co většinu zajímá. Přes jeho obsazení už se mnoho lidí přeneslo. Teď spíš lidi zajímá, zda Warner Bros a DC vedou tyto komiksové legendy tím spravným směrem, a zda zajistí opravdu stabilní a uspěšný filmový vesmír.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 19/01/2015 (19. ledna 2015)
Odpověd na #5760 příspěvek od jardoom
Je zvláštní, jak moc fotek z natáčení uteklo se Supermanem. Cavill je všude. Fotka s Batmanem není vidět nikde, teda aspon já žádnou nenašel.
Pravda, já viděl akorát záběry, kde Affleck, zachraňuje lidi z hořící budovy, což podle mne potvrzuje dohady, podle kterých, by se část filmu, měla odehrávat, ještě v době MoS.
jardoom Offline
jardoom 19/01/2015 (19. ledna 2015)
Odpověd na #5759 příspěvek od spiderbat
Souhlas.
Je zvláštní, jak moc fotek z natáčení uteklo se Supermanem. Cavill je všude. Fotka s Batmanem není vidět nikde, teda aspon já žádnou nenašel.
spiderbat Offline
spiderbat 19/01/2015 (19. ledna 2015)
Odpověd na #5758 příspěvek od jardoom
Popravdě asi nic. Ostatně už po Man of Steel bylo jasné, že když jsou spokojeni diváci, bude i on. Před Man of Steel tvrdil, že se bude snažit být dobrým Supermanem, ale určitě nevěděl, kam až to povede a že to bude tak uspěšné, jak to bylo. Spíš čekám na teaser trailer, kterej by měl být k vidění příští měsíc....
Souhlas.
jardoom Offline
jardoom 19/01/2015 (19. ledna 2015)
Odpověd na #5757 příspěvek od spiderbat
Co jiného asi může říkat...?
Popravdě asi nic. Ostatně už po Man of Steel bylo jasné, že když jsou spokojeni diváci, bude i on. Před Man of Steel tvrdil, že se bude snažit být dobrým Supermanem, ale určitě nevěděl, kam až to povede a že to bude tak uspěšné, jak to bylo. Spíš čekám na teaser trailer,...
spiderbat Offline
spiderbat 19/01/2015 (19. ledna 2015)
Co jiného asi může říkat...?
Minotaur.cz