Ohlédnutí #2/2015

10. ledna 2015 jardoom Diskuze (6)
Ohlédnutí #2/2015

Druhý týden tohoto roku je pomalu za námi a opět nám nadělil několik novinek ze světa komiksů a vším, co je snimi úzce spjato.

Knihy Dobrovský

1) Americký herec Aaron Paul reagoval na zvěsti ohledně příprav natáčení sólo filmu Han Sola.

"Kdo začal tyhle zvěsti? Začínám si myslet, že budu mít v roce 2015 práci. Velmi vzrušující."

I kdyby tyto zvěsti ohledně příprav filmu byly pravdivé, není vůbec jisté, že Han Sola bude hrát opravdu Aaron Paul. Herci často okolo těch fám nadělají hodně ruchu, aby se dostali do povědomí tvůrců projektů, kteří by o nich předtím ani nepřemýšleli. Tohoto herce můžete znát z filmu Need For Speed, či ze seriálu Breaking Bad.


2) X-Meni dostanou novou DVD a Blu-Ray edici. Tento rok v létě bude k dostání nová, rozšířená verze filmu Days of the Future Past, ve které se objeví deset minut nových scén. V těchto nových scénách má figurovat mutantí slečna Rogue, která ve filmu nehrála vůbec. Studio do této rozšířené edice narve nové bonusové materiály


3) Viola Davis je poslední velkou osobností, která se připojila k natáčení filmová adaptace komiksu Suicide Squad, kterou natáčí David Ayer. Viola bude hrát Amandu Waller, a v rozhovoru pro Nerd Report promluvila o tom, jak vnímá tento projekt a charakter samotný. Amanda Waller je vládní agentka, která je obviněna ze spolupráce se superpadouchy. Viola Davis říká"

"Amanda je člověk, kterého nechcete naštvat. Jsem jí fascinovaná, Jsem fascinovaná její postavou ve světě superhrdinů, protože ona není ženou, kterou byste očekávali. Je silnou černou ženou, která je připravená zvednout zbraň, a zastřelit každého dle libosti"

Je fascinující, že byly Warneři schopni poskládat tak silnou a zajímavou partu herců, která je nabita jedním esem za druhým. Všichni napjatě očekávají, jak se tento projekt bude vyvíjet a jak nakonec dopadne.


4) V čechách vzniká unikátní komiksový příběh na motivy Vinnetoua. Česká výtvarnice, která si říká Toy Box momentálně pracuje na komiksovém projektu inspirovaném příběhy Karla Maye. Na tomto komiksu pracuje sama, a díky několika mecenášům, kteří zajistili, aby mohla rok pracovat pouze a jen na tomto projektu, se tomu může věnovat naplno. Komiks bude o osmiletém Martinovi, kterému se nelíbí, že v poslední knize Vinnetou zemře, proto začne psát vlastní příběh, který skončí happyendem.


5) Internetem proběhla další velmi zajímavá fáma, která tvrdí, že film Batman Vs Superman bude rozdělen do dvou částí. Za touto fámou stojí web AICN (Ain It Cool News), který na svém webu zveřejnil fotku, na které jsou dva tituly a dvě data premiér. Fotka podle zdroje údajně pochází s teaser traileru. Je možné, že Zack Snyder změnil taktiku, a společně s WB vytřískají další obrovskou sumu peněz, kterou tímto určitě získají. Zdůrazňuji, že se nejedná o nic oficiálního, ale o fámu, ktereu zvěřejnil externí zdroj. Fotka se ve photoshopu dá kýmkoli zfalšovat, tudíž dokud to neoznámí samo WB, bude se jednat jen o spekulaci, která je podložená pochybnou fotkou. Bylo by ale zajímavé, vidět už v říjnu tohoto roku první snímek. Natáčení trvalo deset měsíců, což je podle mě dost málo na natočení dvou plnohodnotných a kvalitních filmů.


6) Producent seriálu Arrow Marc Guggenheim řekl, že by rád viděl Batmana v epizodách jedné z následujících řad Arrowa.

"Jednoho dne by bylo úžasné mít Batmana v pořadu. To by bylo opravdu cool. Nemyslím, že to bude v dohledné době, ale člověk nikdy neví. Jednoho dne"

Toto řekl v interview pro THR, a oni tvrdí, že to Guggenheim myslí opravdu vážně. V interview dále mluvil o několika plánovaných sériích, se kterými spojil jména jako Huntress, Deadshot a Slade Wilson. Vše je ale ještě v nedohlednu jelikož jsme teprve ve třetí řadě, a tohle jsou plány pro následující roky.


 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

S4TW Offline
S4TW 13/01/2015 (13. ledna 2015)
Odpověd na #5732 příspěvek od Cap 12
Bohu dík!
Není zač, synu...
Cap 12 Offline
Cap 12 13/01/2015 (13. ledna 2015)
Odpověd na #5729 příspěvek od spiderbat
Batman v Superman, se dělit nebude.: http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/batman-v-superman-dawn-of-justice-will-be-released-as-one-film-confirms-henry-cavill-9974247.html
Bohu dík!
spiderbat Offline
spiderbat 13/01/2015 (13. ledna 2015)
Batman v Superman, se dělit nebude.: http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/news/batman-v-superman-dawn-of-justice-will-be-released-as-one-film-confirms-henry-cavill-9974247.html
spiderbat Offline
spiderbat 10/01/2015 (10. ledna 2015)
Odpověd na #5721 příspěvek od Elhonzo
V té rozšířené verzi bude mít více prostoru v budoucnosti . 
Já vím, ale já jsem to pochopil tak, že Rogue, ve filmu vůbec nebyla, ale na konci se přeci jen, na pár vteřin objevila (ale nejspíše jsem to zase špatně pochopil.). Jinak těch deset minut, jsem tam očekával, už teď. Kromě toho, ta rozšířená verze, z toho filmu, prý...
Elhonzo Offline
Elhonzo 10/01/2015 (10. ledna 2015)
Odpověd na #5720 příspěvek od spiderbat
Upřímně doufám, že to o rozdělení BvS, je kec, nevím co na tom chtějí rozšířovat, spíš se ale obávám, že to bude pravda, vlastně by to vysvětlovalo, přítomnost dalších členů JL... DOFP: a na konci, to nebyla Rogue? Taky by mne zajímalo, proč tam těch deset minut, nedali už teď.
V té rozšířené verzi bude mít více prostoru v budoucnosti . 
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku