Man of Steel vs Iron Man

27. prosince 2014 jardoom Diskuze (1)
Man of Steel vs Iron Man

DC a Marvel crossovery jsou dozajista dlouhodobě rozebírané téma. Ostatně kdo by nechtěl vidět, jak by dopadl grupáč mezi Justice League a Avengers, nebo fackováná Supermana s Hulkem. Na forech běží tato porovnávání ve  velkém a každý tam píše kopu důvodů, proč by jeho hrdina měl vyhrát. 

Knihy Dobrovský

Týpka který si říká Mr. 8866 jsem zde zmiňoval již dřívě ve spojitosti s jiným Fan Made Trailerem. Jeho práce s videem je natolik výborná, že tu máme další jeho dílo. Tentokrát poupravil záběry z Marveláckých Iron-Man filmů a DC snímku Man of Steel. Jelikož se nejspíš v nejbližších letech (pravděpodobně ani daleko později) nedočkáme filmového střetu žádného DC a Marvel hrdiny, je načase vychutnat si parádní fan made trailer. To co vzniklo je dozajista uchvatnou prací a zaslouží si uznání nás všech, ať už jste fandou DC nebo Marvelu či úplně jiného komiksového nakladateství. 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

Yetty Offline
Yetty 14/05/2015 (14. května 2015)
Kdo by chtěl vidět grupáč JLA a Avengers, může si přečíst crossover Justice League/Avengers ;) Je to sice kravina, ale možnost tu je :)
Minotaur.cz