Prometheus 2 ukáže nového Aliena

20. listopadu 2014 jardoom Diskuze (1)
Prometheus 2 ukáže nového Aliena

Zatím nikdo moc neví o příběhové linii tohoto filmu, nikdo ani neví, kdy přesně bude film v kinech a kdy vůbec začnou intenzivní práce na tomto projektu. Jedno je ale jisté, Ridley Scott ve filmu ukáže víc, než by kdokoli očekával.

Knihy Dobrovský

První novinkou je, že FOX najal scénáristu Green Lanterna Michaela Greena aby přespal scénář. Jak už jsem psal výše, není ani trochu poodhaleno, jak bude dějová linie navazovat na původní film a ani jakým směrem se bude ubírat. Scott ale tvrdí, že Prometheus mládě Aliena, kterého bylo možno vidět na konci filmu, bylo velmi blízkým příbuzným Aliena z filmové série se Sigourney Weaver. Tudíž je možné, že nám Prometheus 2 ukáže zrod Aliena jako takového. Tím pádem se možná vysvětlí, jak vznikl tento vesmírný lovec, jenž se za svou historii stal jedním z nejobávanějších hororových tvorů.

Ridley Scott popisuje svůj výtvor  "definitivní drak, je to zkur...yn. Je to skutečný Alien, který se stane jedním z nejděsivějších nestvůr filmů"

Další zprávou je, že Michael Fassbender se na obrazovkách objeví v některých scénách hned několikrát. Scott totiž plánuje zasadit androida Davida jako důležitou postavu. Weilaind Robots tudíž v tomto filmu sehraje velkou roli.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 20/11/2014 (20. listopadu 2014)
Scénárista Green Lanterna? No nevím...
Minotaur.cz