IMAX Dawn of Justice

15. listopadu 2014 jardoom Diskuze (0)
IMAX Dawn of Justice

V poslední době stále více režisérů vsází na IMAX 3D technologii, a já myslím, že je to jen dobře. Nolanův Interstellar díky IMAX kamerám získal o úrovně větší „peckovitost“ nebo chcete-li „epičnost“, a toho jsem si určitě nevšiml jen já.

Knihy Dobrovský

Bylo potvrzeno, že Batman v Superman: Dawn of Justice se točí IMAX kamerami. Snyderův Muž z Oceli se sice promítal v IMAX kinech, ale nebyl natáčen technologií IMAX, což bylo při některých scénách hodně poznat. To donutilo Snydera udělat krok dopředu a dodat svému filmu nový rozměr. Máme se na co těšit, jelikož to bude poprvé, kdy tento režisér točí s IMAXem.

Já jsem velkým fandou IMAXu a každý film, který byl natočený touto technologií, a já ho viděl, byl pro mě skvostem. Od Snydera je tohle určitě geniální tah, kterým jen potvrdil, že první filmové setkání Supermana a Batmana bude velkolepou podívanou.

Ben Affleck řekl „To, co jsem se naučil od Zacka během natáčení tohoto filmu jsou špičkové vizuální efekty. To, jak je schopen to vymyslet, navrhnout a jak to integrovat to do příběhu. Je to velmi nadaný.“

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz