IMAX Dawn of Justice

15. listopadu 2014 jardoom Diskuze (0)
IMAX Dawn of Justice

V poslední době stále více režisérů vsází na IMAX 3D technologii, a já myslím, že je to jen dobře. Nolanův Interstellar díky IMAX kamerám získal o úrovně větší „peckovitost“ nebo chcete-li „epičnost“, a toho jsem si určitě nevšiml jen já.

Knihy Dobrovský

Bylo potvrzeno, že Batman v Superman: Dawn of Justice se točí IMAX kamerami. Snyderův Muž z Oceli se sice promítal v IMAX kinech, ale nebyl natáčen technologií IMAX, což bylo při některých scénách hodně poznat. To donutilo Snydera udělat krok dopředu a dodat svému filmu nový rozměr. Máme se na co těšit, jelikož to bude poprvé, kdy tento režisér točí s IMAXem.

Já jsem velkým fandou IMAXu a každý film, který byl natočený touto technologií, a já ho viděl, byl pro mě skvostem. Od Snydera je tohle určitě geniální tah, kterým jen potvrdil, že první filmové setkání Supermana a Batmana bude velkolepou podívanou.

Ben Affleck řekl „To, co jsem se naučil od Zacka během natáčení tohoto filmu jsou špičkové vizuální efekty. To, jak je schopen to vymyslet, navrhnout a jak to integrovat to do příběhu. Je to velmi nadaný.“

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Článek týdne

Žoldnéř I. Kult svatého ohně

Žoldnéř I. Kult svatého ohně

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku