Marvel potvrzuje filmové přírůstky

28. října 2014 jardoom Diskuze (1)
Marvel potvrzuje filmové přírůstky

Marvel buduje největší filmové univerzum všech dob. Každý film je velkou podívanou a diváci napjatě čekají, co dalšího si na nás tenhle komiksový gigant přichystá.

 

Knihy Dobrovský

Šéf Marvelu Kevin Feige dnes v Los Angeles představil tituly a data k připravovaným filmům. A že jsou úžasné.

Rok 2016 bude ve znamení Doctora Strange a Captaina Ameriky. Největšího kouzelníka Marvelu by měl hrát Benedict Cumberbatch, kterého před pár dny Marvel oficiálně potvrdil i přes veškerá Cumberbatchova tvrzení, že nemá na tak velké natáčení čas, jelikož se věnuje další řadě Sherlocka a divadelnímu představení Hamlet. Na plátnech by se měl film objevit 4.11.
Před tím by se měl ve své třetí solovce představit Captain America, který se v kinech objeví 6.5 s filmem Civil War.


Rok 2017 přinese mnohé, zejména dlouho spekulovaného Black Panthera, kterého ztvární Chadwick Boseman. V kinosálech se film poprvé promítne 3.11. V témže roku uvidíme další solovou akci Thora, tentokrát s podtitulem Ragnarok, a k vidění bude 28.7. Třetím filmem roku 2017 budou Strážci Galaxie, Guardians of the Galaxy chcete-li. Tato vesmírná sebranka na kina zaútočí 5.5.O rok později ale bude také na co koukat. Rok 2018 bude nabitý týmovou akcí v podání Avengers a Inhumans. K těmto dvou týmovkám by měl v kinech zaúřadovat Marvelácký Captain Marvel, jehož debut opravdu nikdo nečekal. Marvel zároveň oznámil, že Captain Marvel bude prvním filmem o superhrdince. Pujde tedy o Carol Danvers verzi a v kinech se nám představí 6.6. Inhumans se nám předvedou 2.11. kdy tato fiktivní rasa superlidí zaútočí na všechny kinosály světa. Co se týče Avengerů, ti jsou oznámeni na květen. Film nese název Infinity War a bude rozdělen na dvě části, přičemž se ta druhá v kinech objeví hned následující rok, tedy v květnu 2019.Co na tohle říkáte? Příjdete si na své, nebo naopak něco postrádáte? Zaskočilo vás něco, nebo je to něco, co vás nechává v naprostém klidu? Co od toho můžeme čekat? V galerii najdete fotku Thanose, který ukazuje Infinity Gauntlet. Fotka je ve špatné kvalitě, za kterou se omlouvám, ale momentálně není dostupné nic v lepší kvalitě, pouze cam rip.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 28/10/2014 (28. října 2014)
Cumberbatch ještě pořád není jistej . Tohle Feige říkal na place ´´If it was confirmed, we would have announced it today´´ . 
Minotaur.cz