Pinocchio verze traileru Age of Ultron

26. října 2014 jardoom Diskuze (0)
Pinocchio verze traileru Age of Ultron

Na druhé filmové dobrodružství Avengerů čeká téměr každý. Ten, kdo viděl trailer k tomuto novému filmu jistě žasně blahem. Pokud někdo viděl trailer v češtině, nejspíš takové blaho necítí, ale nejde tu ani tak o jazyk, ale spíš o píseň v pozadí.

Knihy Dobrovský

"Už nehoupám se na nitkách, stojím sám a nemám strach". toto znělo dětským zpěvem v traileru. Z anglického originálu písně Ive got no strings, která se poprvé objevila v původní kreslené pohádce Pinocchio. Ano, píseň z Pinocchia zněla v pohádce hodně veseleji, takže ji možná někdo hned poprvé nepoznal, ale text je jasný. Je více či méně patrné, že Pinocchio má s Ultronem hodně společného, a tato píseň proto v traileru není náhodou. 

To ví i nadšenci a youtubeři z Nerd Reactoru, kteří zvuk z traileru na Ultrona použili v sestříhané verzi traileru na původního Pinocchia. Angličtinář patřičně ocení tuto práci. Scény pěkně zapadají a krásně na sebe vše navazuje. No pěkná práce.. Nezbývá nic jiného než si pobrukovat píseň v průběhu sledování onoho počinu. 

Ive got no strings, to hold me down.
To make me fret, or make me frown.
I had strings.
But now Im free.
There are no strings on me.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz