Paramount ohlašuje želví pokračování

11. srpna 2014 jardoom Diskuze (0)
Paramount ohlašuje želví pokračování

Podívaná jménem Teenage Mutant Ninja Turtles za deset dní dorazí do českých kin. Na netu je pro nedočkavce (jsem jím i já) k dostání první kino rip. Každopádně tato zpráva se pirátství netýká.

Knihy Dobrovský

Ačkoli první kritika, která se na film snesla, zvěstovala velký propadák, kinosály praskaly ve švech a pokladnice Paramount Pictures také. Ostatně není se čemu divit, když v kinech diváci nechali přes 65 milionů dolarů, což je téměř polovina rozpočtu. Jelikož je tohle velmi dobrý start, studio neváhá a 3. června roku 2016 se dočkáme sequelu. O toto pokračování se postará na chlup stejné osazenstvo ve složení Josh Appelbaum, André Nemec a Michael Bay. Prozatím není jisté, jestli se do projektu opět zapojí i Jonathana Liebesmana , ale tato neznámá bude jistě brzy objasněna.

Adam Goodman, President Paramount´s Film Group se vyjádřil takto:
„ Vytvořit nový pohled na želvy v celovečerním filmu byl velmi náročný úkol, protože jsme k fanouškům cítili velkou odpovědnost. Zajistit divákovi vše, co na želvách miloval a zároveň se postarat o to, aby viděl, jak želvy přišly k životu způsobem, který nikdy předtím neviděl. Výsledek předčil naše vysoká očekávání a reakce na film jsou skvělé, což je důležité proto, abychom mohli začít s pokračováním jejich příběhu.“

Pro mě osobně to byla velmi dobrá podívaní, ale nic neprozradím, jelikož po české premiéře, kterou navštívím, dodělám recenzi ze všech úhlů pohledu, které mi kinorip nenabídl.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz