Outcast Roberta Kirkmana podruhé vyprodán

3. srpna 2014 gumidekmedvidek Diskuze (0)
Outcast Roberta Kirkmana podruhé vyprodán

Nová komiksová série Roberta Kirkmana a kreslíře Paula Azaceta nabírá na obrátkách. Druhý sešit, který vyšel před pár dny, byl opět kompletně vyprodán. A to ještě před datem vydání.

Knihy Dobrovský

Scénáristu Roberta Kirkmana není nutné sáhodlouze představovat. Díky podařeným The Walking Dead, se dočkal i seriálového zpracovaní na televizi AMC. Nyní patří do dneška The Walking Dead mezi nejprodávanější komiksové série v USA.

Podobná věc možná čeká jeho novou sérii Outcast, které se opět zabývá hororovým tématem. Tentokrát nás, ale bere do prostředí démonického exorcismu a společně s kreslířem Paulem Azacetem vytváří poměrně mrazivou atmosféru. Já sám jsem ze série minimálně nadšen.

Aby toho nebylo málo, tak první číslo obsadilo hned deváté místo v prodejnosti za měsíc červen. Což je na novinku i tak slušné číslo. Samozřejmě s tímto přímo souvisí dotisk první čísla, který vyšel v předešlých dnech. To samé čeká druhé číslo, jehož dotisk spatří světlo světa koncem měsíce srpna a to společně ze třetím dílem.

Jak to tak vypadá Kirkman má žánr horor opravdu v malíku. A proto možná ještě před startem této série prodal práva na televizní zpracování televizi Cinemax. Tudíž vysoce pravděpodobné, že až teprve se seriálem přijde ta pravá sláva této vydařené série.

Já osobně mám už první dvě čísla za sebou a rozhodně dychtím po čísle dalším. Co vy? 

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku