Marvels Phase 1 & 2 - A Look Back

2. srpna 2014 jardoom Diskuze (1)
Marvels Phase 1 & 2 - A Look Back

Když se řekne Marvel, každý si představí více či méně kvalitní komiksy. Bezpochyby je Marvel jeden ze dvou největších komiksových nakladatelů. Co když se ale řekne Marvel Cinematic Universe? Já si představím největší a nejfantastičtější filmový vesmír všech dob.

Knihy Dobrovský

Marvel přišel s videem, které vás provede všemi jejich filmy z Fáze 1 a 2. Je doslova úžasné sledovat to nejlepší z těchto filmů v jednom téměř šestiminutovém videu. Většina záběrů byla k vidění již na SDCC, ale včera studio toto video nahrálo v HD kvalitě na svůj Youtube kanál. Co mě těší ze všeho nejvíc je, že ve videu uvidíme jak nového Thanose (Josh Brolins) tak Guardians of the Galaxy, kteří soudě podle čtvrtečních a pátečních čísel, válcují snad všechny rekordy, a patří mezi to nejlepší z Marvel Universa. Podle mnohých je to nejakčnější a nejzábavnější blockbuster Marvelu, a dokazuje to hodnocení 90% na českém webu CSFD.cz.
 Marvel Did It Again. Takže než vyrazíte do kina na Strážce Galaxie, zpříjemněte si šest minut vašeho života tímto videem, které vám dokáže, že Marvel vytváří něco úchvatného a já jsem rád, že toho můžeme být součástí.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

daredevil99 Offline
daredevil99 03/08/2014 (3. srpna 2014)
Úžasné video :D  
Minotaur.cz