Tony Moore a Rob Zombie udělali prequel k Assassins Creed: Unity

1. srpna 2014 TommyEmko Diskuze (0)
Tony Moore a Rob Zombie udělali prequel k Assassins Creed: Unity

Jako fanoušek herní série o společenství zabijáků, pro které není nic pravdou a vše je dovoleno (moto asasínů v originále: "Nothing is true, everything is permitted."), si nemohu odpustit tuto pár dní starou novinku, na kterou jsem nyní narazil.

Knihy Dobrovský

Studio Ubisoft, si nebylo moc jisté tím, jestli všichni fanoušci Assassins Creedu, budou u jejich nového dílu obeznámeni s okolnostmi Velké francouzské revoluce. Okolo té se totiž točí celý příběh Assassins Creed: Unity. A tak se rozhodly, že udělají krátký prequel.

Onen prequel dostalo na starosti, to nejméně pravděpodobné a nejméně čekané duo. Je jím komiksový kreslíř Tony Moore, který je například podepsán pod prvními 6 sešity komiksu The Walking Dead (Živí mrtví) a hardrockový zpěvák, filmový režisér a spisovatel v jedné osobě Rob Zombie.

Ti stvořili krátký video prequel, který je částečně rozpohybovaným komiksem, částečně animací, ale hlavně je plný brutálního historického násilí a chaosu. A jak to dopadlo, se můžete podívat v níže přiloženém videu.

A na závěr je ještě podívejte na plakát k tomuto prequelu, který má na starosti také Tony Moore.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz