Vinen (Harry Dresden 8) + ukázka

24. července 2014 fm.tua Diskuze (0)
Vinen (Harry Dresden 8) + ukázka

Další knižní novinkou je osmé pokračování série o chicagském čaroději - Harry Dresden, které vydává koncem srpna nakladatelství Triton. Tentokrát se Harry pouští do vyšetřování, které se týká černé magie. 

Knihy Dobrovský

Anotace

Harry Dresden, jediný čaroděj v telefonním seznamu, se nedávno a nepříliš ochotně stal Strážcem Bílé rady. Čeká ho těžký úkol, měl by ověřit zvěsti o provozování černé magie v Chicagu a také musí pomoci dceři dlouholetého přítele.

Chicagem se prohánějí šílené a kruté bytosti z filmových hororů živící se strachem svých obětí. Harry se pouští do nebezpečného vyšetřování. Přestože se mu nakonec podaří zachránit, co se zachránit dá, a s nasazením života získat vlastního učedníka, uvědomuje si, že se dávají do pohybu mocné síly, o nichž ani jako čaroděj dosud neměl tušení. Události posledních let do sebe začínají zapadat a na pozadí intrik se stále více vyostřuje válka Bílé rady a Rudého dvora.

Ukázku si můžete přečíst --->ZDE<---


Jim Butcher

Vinen (Harry Dresden 8)

ISBN: 978-80-7387-752-1

Nakladatelství Triton, Praha 2014

Překlad: Zdeněk Uherčík

paperback, 504 stran

299,- Kč

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz