Ohlédnutí #6

13. července 2014 jardoom Diskuze (2)
Ohlédnutí #6

Týden se s týdnem sešel, a já tu mám pro vás další várku informací, které v posledních dnech kolují internetem. Dnes opět přeletíme přes všechny kouty našeho světa. Knižní, komiksové i filmovo-seriálové novinky celého týdne najdete právě zde.

Knihy Dobrovský

Harry Potter se po sedmi letech dočkal pokračování. J.K Rowlingová se dlouho bránila pokračování. Rozhodně se ale nejedná o nic velkého. Pokračování je totiž volně přístupné pro registrované uživatele portálu pottermore.com, na který se můžete zdarma zaregistrovat i vy. Příběh se odehrává daleko od událostí v poslední knize. Harrymu už je přes třicet, a se svými přáteli se setkává na Světovém šampionátu ve Famfrpálu v roce 2014. Tento krátký příběh je podáván ústy novinářky Rity Holoubkové.
V rozhovoru pro New York Times ale šéf hollywoodských studií Kevin Cudžihara prozradil, že filmový svět se dočká nové trilogie, kterou sama Rowlingová sepíše. Projekt je pojmenován Fantastická zvířata a kde je najít, a děj má se odehrávat ve třicátých letech dvacátého století, což je období, ve kterém do školy chodil Tom Riddle, samozvaný Lord Voldemort.

Witcher se pomalu, ale jistě stává legendou ve světě RPG her. Já osobně mám tuto sérii rád a napjatě očekávám další herní dobrodružství spojená s touto značkou. Dark Horse Comics ale krom pěti sešitovek nabízí i knižní dobrodružství. Kniha bude k dostání od 24. února. Toho data vychází i nová hra z této série The Witcher 3. Pokud máte o tuto 184 stánkovou knihu v pevné vazbě zájem, můžete si ji předobjednat zde.

Brandon Routh si zahraje dalšího superhrdinu DC. Tento představitel Supermana ve filmu Superman se vrací, se objeví ve třetí řadě seriálu Arrow po boku Zeleného šípu jako superhrdina Atom. Kromě svých nesčetných komiksových příběhů se Ray Palmer/Atom objevuje i v animovaném seriálu Young Justice, který byl nedávno k vidění na televizním kanálu Cartoon Network

Bratranec Arrowa jako záporák Flashe. Ano je to tak, Robbie Amell, bratranec Stephana Amella, se v nadcházející sérii seriálu The Flash objeví jako Ronnie Raymond a.k.a Firestorm. Ronnie Raymond je snoubence Caitlin Snow (Danielle Panabaker), a je jeden ze dvou  zaměstnanců STAR Labs, který byl představen v backdoor pilotu, který byl odvysílán během poslední sezóny Arrow.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

jardoom Offline
jardoom 14/07/2014 (14. července 2014)
Odpověd na #4846 příspěvek od spiderbat
Má Firestorm, i v komiksu, dvojí identitu, jako v BATB?
menší Update k poslední zprávě ohledně Firestorma. Tato postava je superhrdinou, ovšem v seriálu Flash podle Latino Review půjde ze začátku o záporáka, protože on a Flash porovnají své síly. Do budoucna by měl Firestorm bojovat po boku Flashe, ale jen zřídka kdy, jelikož je to...
spiderbat Offline
spiderbat 13/07/2014 (13. července 2014)
Má Firestorm, i v komiksu, dvojí identitu, jako v BATB?
Minotaur.cz