Úsvit planety opic: Ohnivá bouře + ukázka

1. července 2014 fm.tua Diskuze (0)
Úsvit planety opic: Ohnivá bouře + ukázka

Tentokrát se podíváme na novinku nakladatelství Laser-books, které vydává v edici Sci-fi, oficiální prequel k filmu Úsvit Planety opic. Jedná se o zbrusu nový spojovací příběh mezi dobrodružstvím prvního filmu Zrození Planety opic a jeho druhým dílem Úsvit Planety opic.

Knihy Dobrovský

Anotace

Caesar spolu s ostatními unikli ze spárů člověka, přes most Golden Gate se probili do přírody a našli útočiště v Muir Woods, obrovském sekvojovém lese. Doufali, že si tam vytvoří nový domov, daleko od lidí, kteří je tak dlouho a tolik týrali. Ale lidstvo si musí dělat starosti s mnohem větší pohromou. Po celém San Francisku začala nic netušící a naprosto bezbranné lidi kosit takzvaná opičí chřipka. Zprvu izolované případy se záhy slévají do epidemie závratných rozměrů. Někteří lidé ji kladou za vinu uprchlým opicím a snaží se jim pomstít, další jdou Caesarovi a jeho tlupě po krku z jiných, zištných důvodů. Výsledek bude v každém případě katastrofální...

Ukázku si můžete přečíst > > ZDE < < Greg Keyes

 Úsvit Planety opic: Ohnivá bouře

 ISBN: 978-80-7193-379-3

 Laser-books, Plzeň 2014

 překlad: Milan Žáček

 pevná vazba, 248 stran

 259 Kč

 

 

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz