Síť přízraků (Kladivo na čaroděje 7) + ukázka

30. června 2014 fm.tua Diskuze (0)
Síť přízraků (Kladivo na čaroděje 7) + ukázka

Právě vychází sedmý díl populární literární série ve stylu Marka Stonea či Agenta JFK, na níž se podílejí hvězdy české a slovenské fantastiky.

Knihy Dobrovský

Pro autora sedmého dílu, Ondřeje S. Nečase, se jedná o již druhý příspěvek, je podepsán i pod třetí částí nazvanou Kruté stroje (Epocha, 2013). I tentokrát si připravil čtivý a akční příběh Felixe Jonáše a jeho skupinky svérázných vyšetřovatelů nadpřirozených jevů. Zavede vás do našeho světa, ovšem tak, jak ho neznáte… a vlastně ani netoužíte poznat. Temné přízraky, oživlé mrtvoly, zabijáci, démoni, psychopati, nekrofilové či upíři – s těmi všemi má parta okolo Felixe co do činění, takže pokud potřebujete pomoc tohoto rázu, neváhejte se obrátit. No, nebo raději váhejte, protože jsou to sice hrdinové, ale v uvozovkách – do typických klaďasů mají pořádně daleko. 

Anotace:
Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků s kouzly a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět. Jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejen že si na nich bohatý podnikatel, drogový dealer a vysloužilý kněz založili pohodlné živnosti, rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit svého pána, ten starý musí zemřít! Po kouzlech však pase více stran z různých důvodů, a nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočil po hlavě! Čekají ho nejen souboje s čaroději, ale také se bude muset vypořádat s Vincencovou krizí identity, Klaudiinou touhou po dobrých skutcích a jednou pubertální holkou v nesnázích.Ukázku si můžete přečíst --->ZDE<--- Ondřej S. Nečas

 Síť přízraků (Kladivo na čaroděje 7)

 ISBN: 978-80-7425-217-4

 Nakladatelství Epocha, Praha 2014

 paperback, 184 stran

 169 Kč

 

 

O autorovi

fm.tua
fm.tua

Od malička jsem fanouškem fantasy. Vlastně to nastartovala ona jediná kniha, kniha o brýlatém klučinovi s jizvou na čele, který z ničeho nic zjistil, že je čaroděj, tak byl položen základní kámen. Začalo se na něm stavět, přibývali další knihy a neuvěřitelné příběhy a teď jsou ty základy pevné a nezničitelné, stejné jako dračí šupiny. Knihy jsou mým útočištěm před špatnou náladou, stresem. Poskytují mi jakousi ochranu před reálným světem, je to možnost úniku od běžných strastí života a způsob cestovat po vše možných zákoutích neuvěřitelných světů.

Minotaur.cz