Marvel Studios-Netflix obsazují

11. června 2014 jardoom Diskuze (1)
Marvel Studios-Netflix obsazují

Už je to pár měsíců, co Marvel a Netflix oznámili, že pracují na seriálovém projektu „The Defenders“. Luke Cage, Daredevil, Iron Fist a Jessica Jones dostanou prostor ve svých seriálech, načež přijde jejich týmová, ve které spojí své síly a hrozbám se postaví společně.

Knihy Dobrovský

Dnešní zpráva se týká hlavně Daredevila, kterého čeká třinácti dílná seriálová adaptace. My už víme, kdo si zahraje Matta Murdocka a jeho největšího nepřítele Kingpina. Připomínám, že seriál by měl NETFLIX vysílat v průběhu příštího roku.

Daredevila/Matta Murdocka si zahraje Charlie „Thomas“ Cox. Tento třicetijednaletý britský herec, rodák z Londýna, se proslavil hlavně jako Tristan Thorn ve filmu Hvězdný prach a Owen Sleater v seriálu televize HBO, Impérium - Mafie v Atlantic City.

Osobu, která ztvární Kingpina možná znáte ze seriálu Zákon a pořádek: Zločinné úmysly, kde si střihl nejdůležitější roli celého seriálu. Tohoto amerického herce, režiséra, spisovatele, producenta a zpěváka také znáte například z filmu „Muži v černém“, kde si zahrál jednoduchou roli farmáře Edgara, do jehož těla se doslova nasouká mimozemský vetřelec, kterého se snaží Will Smith a Tommy Lee Jones zničit. Tímto člověkem není nikdo jiný než Vincent D´Onofrio

V galerii najdete další fotky obou aktérů

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 11/06/2014 (11. června 2014)
VDO je podle mně dobrá volba, sice pro mě bude asi už asi navždy spjat s Gorenem, ale Lidský Chameleon, jak mu skutečně přezdívají, to určitě zvládne.
Minotaur.cz