Teenage Mutant Ninja Turtles postery postav

10. června 2014 jardoom Diskuze (1)
Teenage Mutant Ninja Turtles postery postav

Město potřebuje hrdiny. Na New York upadla temnota, kterou sebou přinesl Trhač. Se svou sebrankou zlosynů drží policii i politiky ve svém železném sevření. Budoucnost je ponurá a nejistá. Právě proto se objevují čtyři bratři, kteří budou bojovat proti Trhači, který snová ďábelský plán.

Knihy Dobrovský

Těmito slovy se dá hodně zkráceně popsat obsah filmu Teenage Mutant Ninja Turtles, který za pár týdnů uvidíme na plátnech našich kin. Na film se už při ohlášení snesla vlna kritiky, která se ještě víc rozrostla po tom, co produkce zveřejnila nějaké podrobnosti o původu želv, obsazení Trhače a podobně. Vlastně jediné, co nikdo nepošpinil je April O´Neil, kterou hraje překrásná Megan Fox. Popravdě mne tato kritika nepřekvapuje. Trhač je běloch, Želvy jsou mimozemšťani. To je úplně jiné než to, na co jsem připravený a co od toho očekávám. William Fichtner je dobrý herec a nepochybuji o jeho kvalitách. Já sám jsem zvědav, jak si poradí s rolí Trhače. Hlavní problém je ale v tom, že Trhač je prostě žluťásek, a Želvy jsou mutanti z kanálu. Jinak je ale všechno fajn a já se na film moc těším. Technologie Motion Capture je ve snímcích Michaela Baye nedocenitelnou složkou. Efekty jsou prostě boží a podle všech dostupných trailerů nebude tenhle film výjimkou. Před malou chvilkou byly zveřejněny nové postery postav, které se tak trochu nesou v duchu Street Artu.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 19/06/2014 (19. června 2014)
Trhač s Wolverinovými drápy? http://www.latino-review.com/news/look-at-the-new-shredder-from-tmnt
Minotaur.cz