Ohlédnutí #1

8. června 2014 jardoom Diskuze (1)
Ohlédnutí #1

Tento týden se toho odehrálo celkem dost. Rozhovory, obsazení, spekulace a zásadní novinky. Já stručně a výstižně sepsal vše, co se u nás na webu neobjevilo, ale určitě zde nesmí chybět. Žádné obsáhlé a dechberoucí megačlánky nečekejte, půjde spíš o okénko, ve kterém nakoukneme na to, co v průběhu týdne proběhlo internetem. Tuto novou rubriku budu připravovat každý týden a k přečtení bude vždy v průběhu neděle.

Knihy Dobrovský

Nightwing v seriálu? – Na webu se toho o tomto tématu prodiskutovalo opravdu hodně. Někdo je pro, někdo proti. Jeden si myslí, že se toho dočkáme dřív, než myslíme, druhý říká, že se toho nedočkáme. Sto lidí sto chutí, ale poslední zpráva z twiteru říká, že se možná dočkáme. Steven R. McQueen (Vampire Diaries) totiž na twiteru zveřejnil fotku, na které je on a Stephen Amell (Arrow). K této fotce přidal štítky "#arrow #nightwing #golakings". 

Mark Ruffalo v rozhovoru pro Total Film prozradil něco o své roli v Age of Ultron. Když se magazín ptal na to jaká je jeho role odpověděl: „Větší než minule. Je složitější a má více vrstev." Kevin Siege prohlásil, že doposud bylo k vidění dobrodružství Iron-Mana, Thor dostal také dost prostoru a Cap na tom je podobně. Nikdo ale pořádně neviděl tohoto zeleného Goliáše. Zároveň také dodal, že právě Hulk a Hawkeye jsou jedni z těch, kteří budou mít v Age of Ultron velkou úlohu.

Hugh Jackman se během natáčení X-Menú hodně změnil. První mutantí film se na našich plátnech objevil v roce 2000. Ten poslední právě hrají v kinech. Když jsem nedávno nostalgicky koukal na první snímek, říkal sem si, že Wolverine vypadá úplně jinak, než teď. Pro porovnání jsem tady nahrál fotku. Řekl bych, že za těch 14 let se Rosomák změnil k lepšímu. Ve 45ti letech vypadá daleko lépe, než tehdy jako čerstvý třicátník.

Terminátor Genesis, který se právě natáčí, vrtá hlavou nejednoho fanouška. Tento železný postrach budoucnosti se stal legendou. Neodmyslitelně sním i Arnold, který se na natáčení nového filmu podílí. Na netu se objevila fotka z natáčení, na které Arnold Schwarzenegger je. Jeho vzhled je ale úměrný jeho stáří (66), tudíž všichni čekají, jakou úlohu bude tato legenda mít.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 08/06/2014 (8. června 2014)
Tak zrovna Hulk, by konečně, potřeboval pořádný film...
Minotaur.cz