Všeho moc škodí, Snyder je opačného názoru

25. dubna 2014 jardoom Diskuze (29)
Všeho moc škodí, Snyder je opačného názoru

O rozšiřování DC vesmíru už toho tady padlo hodně. Marvel to rozjel ve velkém a DC nějak zaostává. Bohužel to vypadá, že to berou tak trochu za špatný konec.

Knihy Dobrovský

Marvel díky svým filmům vytvořil jeden z největších filmových vesmírů, které doposud známe. Jejich filmy jsou hodnoceny velmi kladně a úctyhodný je i jejich samotný počet. Jsou v tom roky dřiny a pořádné, kvalitně odvedené práce. U DC si ale myslí, že když se Man of Steel povedl, je čas přijít s něčím „pořádným“. Pokračování samotného Supermanova filmu nese pracovní název Superman vs. Batman, což poukazuje na fakt, že se ve filmu dočkáme souboje těchto dvou největších DC postav. To, že ve filmu uvidíme i Gal Gadot jakožto Wonder Woman, je taky nějaký ten pátek známá věc. Teď ale přišla zpráva, že se k této supertrojici přidá Cyborg.

Ačkoli se ve snímku Man of Steel objevil Ester Egg, který poukazoval na skutečnost, že se s Cyborgem do budoucna může počítat a jeho postava může zapadnout do pozdějších dějů tohoto právě vznikajícího universa, nikdo nečekal, že se objeví hned v následujícím pokračování.
Napadá mne myšlenka, že DC a Warner Bros spolu vytváří film o Lize Spravedlnosti, nebo jejich počátku, každopádně pokud je tomu opravdu tak, nebylo by lepší, nejdřív seznámit diváky s jejich originy nebo aspoň jejich sólovkami? Je to běh na dlouhou trať, já vím, ale pravdou je, že diváci znají z DC vesmíru jen Supermana a Batmana, obě tyto postavy totiž dostaly dost prostoru ve svých filmech. Hodně se na sociálních sítích spekuluje o připojení Martian Manhuntera, ale vše jsou jen čiré, ničím nepodložené spekulace. Je možné, že se Cyborg objeví, jen jako Victor Stone a film tím nabídne nahlédnutí, do vlastního Cyborgova originu. Je možné, že to tak dopadne i s Wonder Woman a DC s Warnerem takhle nakousávají své filmové universum.

Jak podle Vás bude film nakonec vypadat. Koho ještě ve snímku uvidíme a jaký je Váš názor na tohle „přeplňování“ filmu superhrdiny?

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

Elessar Offline
Elessar 28/04/2014 (28. dubna 2014)
Odpověd na #4542 příspěvek od Elhonzo
Nebyla i v jedný JL co u nás vyšla od Morrisona ? 
To nevím, ale kostýmem se lišila tím, že nosila takovou sukni (pokud se to tak dá říci). 
jardoom Offline
jardoom 28/04/2014 (28. dubna 2014)
Odpověd na #4541 příspěvek od spiderbat
Jo táák, nevšiml jsem si...
já taky ne :D trapas :D díky za upozornění
Elhonzo Offline
Elhonzo 28/04/2014 (28. dubna 2014)
Odpověd na #4534 příspěvek od Elessar
Bylo to myslím někdy ve zlatém věku ve světě Earth 2, kdy byla Hipolyta WW, ale asi kecám   Dodatek:  Jo kecal jsem...... Byla normálně už i v tom hlavním světě, kdy dcera zemřela a stala se bohem. Tak to matka na určitou dobu převzala a byla součástí staré JSA. Pak byli dokonce WW dvě dcera a matka. Později...
Nebyla i v jedný JL co u nás vyšla od Morrisona ? 
spiderbat Offline
spiderbat 28/04/2014 (28. dubna 2014)
Odpověd na #4540 příspěvek od Scarface
Já měl na mysli spíš tu grammar chybu v článku :P
Jo táák, nevšiml jsem si...
Scarface Offline
Scarface 28/04/2014 (28. dubna 2014)
Odpověd na #4512 příspěvek od Scarface
Kolik těch Wonder Women vlastně je?
Já měl na mysli spíš tu grammar chybu v článku :P
Minotaur.cz