Rocket Raccoon a Groot jdou do akce

20. dubna 2014 S4TW Diskuze (0)
Rocket Raccoon a Groot jdou do akce

S příchodem nových komiksových filmů se zvyšuje popularita postav, které ve filmu vystupují. Z toho důvodu se komiksoví vydavatelé uchylují k tomu, že před vpuštěním filmu do kin, popřípadě hned poté, vydávají různé série, které se oněch postav týkají. Ne jinak tomu bude u Guardians of the Galaxy. 

Knihy Dobrovský

Letos v létě, konkrétně v srpnu, se na nás chystají Guardians of the Galaxy od Jamese Gunna. Já osobně jsem hrozně zvědavý, jak se tento kousek vyvede. Marvel ovšem nechce nic ponechat náhodě a proto se již rozhodl vydat dva nové komiksy, které se budou týkat jistých členů GotG. Konkrétně těch dvou nejdivnějších, nejzajímavějších nebo prostě nejšílenějších, Rocket Raccoona a Groota.

První komiks bude týmovka těchto dvou postav a bude ji mít na starosti duo Will Corona Pilgrim a Andrea Di Vito. V názvu ovšem zůstane Guardians of the Galaxy s přídomkem Galaxy Most Wanted. Proč je v názvu GotG, když jsou tam pouze dvě postavy z týmu, nemusíme snad dále rozvádět.

Druhý komiks se bude týkat pouze populárního hlodavce se zabijáckou muškou, Rocket Raccona. Tohoto díla se ujme Skottie Young (Cable & Deadpool, New X-Men, Venom, Oz Series), čili na poli Marvelovek člověk zkušený. Marvel doufá, že Rocket a Groot budou tahouni následujícího filmu, proto na tyto postavy sází i v oblasti komiksu. Já osobně se rád něco dozvím o těchto neobvyklých stvoření a doufám, že to bude jízda, ostatně první střípky obrázků naznačující, že se bude jednat o dílo s velkou dávkou humoru, což se u takovýchto dvou zjevů dá docela očekávat, přeci jen brát střílejícího mývala a chodící strom vážně? Co si myslíte vy, bude komiks úspěšný nebo se bude jednat pouze o doplněk k filmu, který zapadne do šedého průměru?  

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku