Guardians of the Galaxy a Avengers 3

12. dubna 2014 jardoom Diskuze (0)
Guardians of the Galaxy a Avengers 3

Všichni víme, že studio Marvel vytvořilo obrovský filmový vesmír plný superhrdinů, kteří se snaží chránit svět či celou galaxii, před superpadouchy a emzáky všech druhů. V případě Avengerů jde o záchranu celého vesmíru a ten kdo viděl potitulkovku ví, o čem mluvím.

Knihy Dobrovský

Režisér James Gunn v nedávném rozhovoru pro Entertainment Weekly prozradil, že Thanos z potitulkovky Avengers, se objeví i v Guardians of the Galaxy a oba tyto jeho výstupy vyustí v zápletku pro Avengers 3. Je dost předčasné řešit Avengers 3, když se teprve začal točit Age of Ultron, ale jisté je, že tento spletitý vesmír nám nabídne kooperaci dvou největších týmů, které Marvel může nabídnout v rámci svých filmových fází.

James Gunn říká:

"[Guardians of the Galaxy] is definitely connected to Avengers 3."

Bude zajímavé sledovat, uspěšnost GotG, které za pár měsíců uvidíme v našich kinech. Také můžeme očekávat, že před Avengers 3 se dočkáme sequelu GotG, na kterém se podle Gunna nepřetržitě pracuje. Dle mého názoru je jasné, že sequel GotG je jistý, ať bude uspěšnost prvního filmu jakákoli. Studio má z čeho čerpat, komiksová předloha je lákavá a filmové fáze nabízí více zápletek, než je na první pohled zřejmé. Každopádně bylo jen otázkou času, kdy se největší teamovka Marvelu dočká kooperace s jinou super bandou.  Tenhle čas právě nastal a my můžeme napjatě očekávat nové informace. Marvel nás pěkně napíná, a Thanose si opravdu nechává jako eso v rukávu, kterým chce vytřít zrak.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz