Cirkus Marvel přijíždí!

12. ledna 2014 S4TW Diskuze (0)
Cirkus Marvel přijíždí!

Dva dny zpět zveřejnil Hero Ventures první obrázek, na kterém je koncept nového The Marvel Experience. Jedná se o komplex, který bude jezdit turné v tomto roce po severní Americe a nabízet velké množství zábavního programu.

Knihy Dobrovský

Jak jsem již zmínil, bude se jednat o mobilní komplex a bude se jednat o první takovýto projekt, čili měl by být jedinečný.  Designe se velmi inspiroval marveláckou organizací S.H.I.E.L.D. a bude dosahovat výšky šesti pater, což uznáte sami, je docela dost, jako průměrný panelák v ČR.

Mobil-house nám nabídne spoustu různých zážitků od interaktivních her, přes krátké animované filmy, až po zážitkové jízdy, ve kterých se zcela ponoříme do světa Marvelu (nejspíš na náš vystřelí Spider-Man pavučinku nebo z poza rohu vybafne Hulk). The Marvel Experience dóm bude mít turné po celém USA a Kanadě na vybraných trzích a bude se samozřejmě zaměřovat na svět Marvelu a jeho nestárnoucí postavy.

A co na to říkáte vy? Podívali byste se do takového zábavního centra, kdyby byl v ČR, nebo se podle vašeho názoru nejedná o nic originálního, co by stálo za návštěvu? A co byste vlastně od takovéhoto projektu očekávali?

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku