Druhý záporák pro Age of Ultron

21. prosince 2013 Damien Diskuze (0)
Druhý záporák pro Age of Ultron

Hlavní hajzl pokračování nejmocnějších hrdinů světa, Avengers, je zřejmý už z podtitulu filmu. Ultron jako nezničitelný a velmi agresivní robůtek, kterému přeskočily elektronky, je asi všem jasný. Na každý pád chce mít Marvel ve filmu ještě jednoho mizeru. Uhádnete, kdo by to měl být?

Knihy Dobrovský

Jedná se o poměrně neznámou postavu. Muž, běloch ve věku 40 - 50 let, velkolepé postavy a německého původu. Ti sečtělejší a zběhlejší v Marvelu a především v Hydře už možná vědí. Mělo by se jednat o Barona von Struckera. Takže pro ty, co nemají páru. Je to vůdce Hydry, čili přirozený nepřítel Avengers a S.H.I.E.L.D.u. Opět je to letitá postava, který nepočítaněkrát zemřela a byla opět přievena k životu.

Podle nejnovějších informací by měl být Baron k viděná na začátku filmu, jak se řeže s Avengers. Avšak v dalším ději už žádnou důležitou roli mít nemá. Jeho účel ve filmu jest představit nám Scarlet Witch a Quicksilvera, kteří pro něho (nebo s ním) mají pracovat. Jejich cesta k rozhodnutí, zda budou dobří nebo zlí, má pak být velkou částí filmu.

Marvel projevil zájem o dva herce, kteří by mohli Barona ztvárnit. Jedním je Marton Scokas (Bournův mýtus nebo hlavní grázl v Království nebeském) a druhým jest Daugray Scot (Můj týden s Marilyn, Hitman). Podotýkám, že herci nedotali nebídky, jde jen o vyjádření zájmu ze strany studia. 

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz