Ghost Rider osedlá Charger

1. prosince 2013 jardoom Diskuze (3)
Ghost Rider osedlá Charger

Když jsem nedávno psal o nové superhrdince Kamale, která je muslimkou a stane se novou Ms. Marvel, myslel jsem si, že Marvel už mě nemůže ničím šokovat. Opak je pravdou, Marvel Now totiž vypouští informace o nové sérii Ghost Ridera.

Knihy Dobrovský

Marvel na posledních comic-conech představuje několik nových titulů, které uvede na trh v roce 2014. Jedním z těchto titulů je i nová série Ghost Ridera od scénáristy Felipe Smitha a ilustrátora Tradda Moorea. Tato série představí nového Ghost Ridera a jeho nové žihadlo.  V novém příběhu se nám představí mladý vysokoškolák Robbie, který miluje elektronickou hudbu a silné motory aut, proto také neosedlá motocykl jako jeho předchůdce. Jeho žihadlem bude starý Dodge Charger, který je v dnešní době klasikou americké motoristické kultury.
  Ve srovnání s původním Riderem, není tento mladík zocelen životem, avšak jeho tvrdá výchova a násilné ulice města, ve kterém žije, jsou tou ideální přípravou pro noční život Ghost Ridera.

Marvel již vydal dvě obálky z této připravované série, které jsou ilustrovány právě Traddem Moorem, který kreslí kvalitní mangu pro japonský trh.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

Dadejs Offline
Dadejs 01/12/2013 (1. prosince 2013)
Dám tomu šanci a uvidím. Horší než oba filmy s Cagem to snad být nemůže. Navíc kresba na těch obálkách se mi celkem líbí. 
S4TW Offline
S4TW 01/12/2013 (1. prosince 2013)
Tak, na jednu stranu je to divné, na druhou stranu je potřeba přicházet s novými věcmi, takže ve finále jsem pro... 
spiderbat Offline
spiderbat 01/12/2013 (1. prosince 2013)
Dobrý, ale co se stalo/stane s Blazem?
Minotaur.cz