Amazing Spider-Man 2, Sinister Six a Norman Osborne

27. listopadu 2013 Damien Diskuze (1)
Amazing Spider-Man 2, Sinister Six a Norman Osborne

To jsou témata, o kterých v rozhovoru pro MTV promluvil Chris Cooper, představitel Normana Osborna, jednoho z největších protivníků Petera Parkera, v pokračování úspěšného Amazing filmu o sousedském superhrdinovi Spider-Manovi.

Knihy Dobrovský

Sinister Six, pro ty, kdo to nevědí, je šest Spideyho nepřátel (původně Dr. Octopus, Vulture, Electro, Kraven, Mysterio a Sandman). Počet i složení členů a generalita skupiny se postupem času měnila. Které šestice padouchů bude v novém filmu, to s vyjímkou Electra a Rhina zatím nevíme. Každopádně z tho co říkal Cooper/Osborne, by se měly ve filmu promítnout i originy těchto postav. 

Jediná další kloudná informace, kterou jsem ze zdroje získal, je krátký obsah filmu, který jsme sem již jednou psali. (Peter Parker má teď napilno, protože mezi mlácením zlých chlapců po nocích a trávením času s dívkou svého srdce se mu blíží maturita. Nezapoměl však na svůj slib, který dal otci Gwen, že jí bude chránit z povzdálí. Věci se změní s příchodem nového padoucha Electra a návrat starého přítele Harryho Osborna odkryje nová vodítka k Peterovo minulosti.) 

Chtěl jsem toho přeložit více, ale bohužel se v prohlášení herců našly jen nicneříkající hovadin o tom, jak jsou všichni natěšení a jak je všechno wonderful a podobný debility. Přikládám teda aspoň fotky hlavních záporných herců a budu doufat, že kromě nějakých skutečně cenných informací se nám dostane i kvalitního pokračování filmu. (Poslední je Paul Giamatti, jinak skvělý herec, zde jako Rhino.)

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 30/11/2013 (30. listopadu 2013)
Nebude jich tam trochu moc? Už takhle, si někteří diváci stěžovali, v případě dvojky...
Minotaur.cz