Spin-Off The Walking Dead bude nejspíše Prequel

19. listopadu 2013 gumidekmedvidek Diskuze (4)
Spin-Off The Walking Dead bude nejspíše Prequel

Jak je známo, tak tvůrce The Walking Dead Robert Kirkman v současné době vytváří nový seriál ze světa The Walking Dead pro americkou televizi AMC. Avšak do teď jsme vůbec netušili, o čem vlastně nový seriál z tohoto světa bude. Podle nepotvrzených informací se podíváme na počátek epidemie.

Knihy Dobrovský

Ano je to mu tak, podle všeho bychom se dějově měli ocitnout na počátku epidemie a tak nějak zmapovat kde se vlastně epidemie vzala a co to za nemoc vlastně je. Zajímavostí zůstává, že samotný Kirkman v komiksu tento důvod nikdy nevysvětlil a stal se tak příjemnou záhadou celé série. Avšak celá tato myšlenka je pouze jen ve hvězdách. Samotný projekt je teprve v raném vývoji.

V nedávném rozhovoru pro IGN, Kirkman uvedl, že nový seriál bude zasazen na „jiném místě“ a bude vyprávět příběh „ zcela odlišných lidí“. Dále také dodal, že „rozhodně nebude děj zasazen do Georgie…. Je pro nás hodně důležité, aby nový seriál byl sám o sobě zajímavý. Spin-off musí být stejně dobrý jako první seriál.“

No nezbývá nic než doufat, že to bude pravda a fanouškům se dostane stejných kvalit jako v samotných The Walking Dead. Co na to říkáte? Brali by jste prequel, nebo raději klasický odštěpený spin-off?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Diceros Offline
Diceros 20/11/2013 (20. listopadu 2013)
No za mě teda nevím... mám z toho divný pocit a ikdyž sem velký fanoušek WD tak vlastně nevím jestli spin-off chci. Komixové předlohy je více než hodně na to kde se nyní nacházíme a mám pocit že seriál komix ani nikdy nedožene, natož ještě začínat boční projekt. Otázka...
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 19/11/2013 (19. listopadu 2013)
Osobně se také přikláním více ke klasickému spin-offu, ale spíše bych načal něco ve stejné časové lince, ale v elementárně odlišném prostředí s lidmy jiných zájmů. Ale na takové dedukce si počáme ještě. Seriál by měl bý vypuštěn, až někdy kolem roku 2015.
S4TW Offline
S4TW 19/11/2013 (19. listopadu 2013)
Jsem pro Spin-Off a klidně bych i bral, kdyby tam bylo nastíněno, jak to celé vzniklo... Dále by se mohl děj odvíjet v nějakém velkém městě, byla by to zajímavá změna a především to chce zajímavějšího hlavního hrdinu!!! 
spiderbat Offline
spiderbat 19/11/2013 (19. listopadu 2013)
Já bych byl spíš klasický spin-off, tohle mi připadá skoro jako, když se A.C.Clarke, pokoušel vysvětlit, tajemství monolitu, z Vesmírné odysey, nebo když se filmaři pokoušeli, objasnit šílenství Dr Lectera, podobných příkladů by se jistě našlo vícero... Některé...
Minotaur.cz