Marvel, Netflix a jejich TV projekt

11. listopadu 2013 jardoom Diskuze (1)

Další superhrdinové v akci

Marvel, Netflix a jejich TV projekt

Superhrdinové budou za chvilku na každém rohu, tedy obrazně řečeno.

Knihy Dobrovský

To že Marvel buduje největší superhrdinskou síť, už všichni víme. Jejich filmové i televizní projekty jsou velmi očekávané a kladně hodnocené počiny, tudíž je jasné, že Marvel s tímto jejich projektem jen tak nepřestane. Už nějakou dobu všichni víme, že studio Marvel hledalo někoho, komu svěřit své televizní projekty. Netrvalo dlouho a byla uzavřena smlouva se společností Netflix, která tyto dvě jména svazuje ke spolupráci hned na pěti projektech.

V těchto projektech se představí Daredevil, Luke Cage, Iron Fist a Jessica Jones. Každému bude věnován vlastní seriál a po odvysílání všech jejich epizod všechny uvidíme ve společném projektu „The Defenders“.
Jako první by se nám měl představit Daredevil, kterého plánují na rok 2015. Hlavním dějištěm těchto seriálů bude New York (asi už nebyl dost zničený po všech těch bitvách) a každého hrdinu uvidíme po tomto městě pobíhat minimálně 13 epizod.

Myslím, že se můžeme těšit na parádní počiny, plný napětí a akce. Daredevil totiž podle komiksu, často spolupracuje s Lukem Cagem či Iron Fistem, a právě v komiksech to parádně funguje.
Doufám tedy, že to Marvel nepřežene a dočkáme se plnohodnotných a ničím nezahanbených epizod.
Jak se říká, všeho moc škodí, a Marvel už toho má opravdu na svých bedrech až až.
 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

simeon Offline
simeon 11/11/2013 (11. listopadu 2013)
ja by som sa toho celkom aj bal kedze agents of shield ma zatial nechytil ani trosku, je to cele take dake suche, clovek ma pocit ze keby to nediva o nic z univerza nepride a to podla mna robia chybu lebo ludia od toho odchadzaju, ako pozeram to stale ale je to skor ako povinost zato taky arrow od...
Minotaur.cz