Thor: The Dark World – The Official Game

10. listopadu 2013 S4TW Diskuze (0)

Thor: The Dark World – The Official Game

Když jste sledovali Thor: The Dark World, měli jste chuť vzít Thorovo kladivo a vyřešit to po svém? Tak teď tu možnost budete mít.

Knihy Dobrovský

Gameloft, přední světový vydavatel digitálních a sociálních her, a Marvel spojily své síly a vytvořily hru podle stejnojmenného filmu, který právě běží v kinech, Thor: The Dark World – The Official Game. Hru je možné hrát na zařízeních iPhone, iPad, iPod Touch a na zařízeních se systémem Android.

Hru je možné si stáhnout již nyní v App Store a Google Play.

 

Hra se odehrává přesně podle filmu, čili budeme hrát za postavu Thora, který se snaží společně se svým bratrem Lokim zastavit temného elfa Malekitha, aby zničil vesmír. Hra nám přináší bitvy po boku hrdinů, jako jsou Sif, Heimdall a The Three Warriors.

Jako již tradičně budeme plnit různé úkoly, které když splníme, tak budeme moci upgradovat své schopnosti a dovednosti. Jedná se tedy o takovou RPG mlátičku.

 

Pro více info odkaz zde

Za mě osobně mohu říct, že to vypadá na slušnou mlátičku, jen je škoda, že hra zatím nevychází na jiných konzolích.

 

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz