Blizzard ohlásil nový datadisk pro World of Warcraft

9. listopadu 2013 ZabijackyKafe Diskuze (1)
Blizzard ohlásil nový datadisk pro World of Warcraft

Hra jejíž historie sahá až do roku 2004, a jejíž svět byl inspirací pro několik komiksových knih se dočká nového datadisku, a to již příští rok.

Knihy Dobrovský

Datadisk ponese jméno Warlords of Draenor. Do hry přinese nový svět: DRAENOR, jež se bude rozkládat do 7 oblastí v nichž budou hráči moci plnit více jak stovky nových questů, stavět a upravovat své pevnosti, zúčastnit se nových raidů či čelit novým bossům a monstrům. Jsou zde ovšem i jisté prvky, které jsou novinkou pro nově příchozí hráče. Jedná se o možnost automaticky začínat od levelu 90 pro nové nebo i již existující postavy, pro zcela nové hráče, nebo hráče, kteří dlouho nehráli a od tohoto bodu pokračovat v ději nového DLC. Hra navíc instantně vylevelovaným hráčům na 90. úrovni pomůže v začátcích formou instruktážní oblasti, po jejímž dokončení vám hra navíc do začátků dá nějaké vybavení. 

Maximální level postav se tedy s tímto datadiskem zvedá na úroveň 100. Hra navíc zrenovuje své herní modely postav. Blizzard se vyjádřil k tomuto obohacení ve formě hratelních frakcí: „Jsme stále ve fázi určování, které rasy budou dostupné v den vydání rozšíření, ale naším cílem je zlepšit vzhled všech původních 8 hratelných ras společně s Draenei a Blood Elfy." Nový grafický kabát nebudou mít pouze charaktery. Studio s tímto datadiskem plánuje oživení i textur světa Azerotu. Bližší informace o updatu grafiky ovšem Blizzard zatím neřekl. 

World of Warcraft: Warlords of Draenor je naplánováno na rok 2014.

Mezitím se můžete podívat na ohlašovací trailer.

 

O autorovi

ZabijackyKafe
ZabijackyKafe

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 09/11/2013 (9. listopadu 2013)
Nemá filmová verze, náhodou mít premiéru, ve stejnou dobu, jako Ep.7?
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku