Star Wars: Episode VII má stanovené datum premiéry!

8. listopadu 2013 gumidekmedvidek Diskuze (3)
Star Wars: Episode VII má stanovené datum premiéry!

Za celou dobu různých neoficiálních informací a ostatních povídaček jsme se dozvěděli, že plánované datum Star Wars: Episode VII je plánované na léto 2015. Další informace opět tvrdili, že se sedmé episody dočkáme až o vánocích. Tak jak tomu vlastně je?

Knihy Dobrovský

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Disney a Lucasfilm oznámili, že Star Wars: Episode VII J.J. Abramse bude mít datum premiéry přesně 18. Prosince 2015!

Samotný film by se měl začít natáčet na jaře 2014 ve studiích Pinewood Studios ve Velké Británii. Alan Horn, předseda Walt Disney Studios, učinil prohlášení:

„Jsme opravdu moc rádi, že můžeme prohlásit oficiální datum premiéry Star Wars: Episode VII na rok 2015, kdy můžeme obsáhnout Vánoční prázdninový čas, který je tolik oblíbený pro filmovou sezónu. Dále se nám podaří zajistit kvalitní filmařský tým a tolik potřebný čas k uvedení opravdu senzačního snímku.“

Ovšem je dobré připomenout, že do teď nemáme žádné oficiální oznámení castingů. Myslím si, že velmi brzy tomu tak bude. Každopádně většina původního obsazení by se měla na scénu vrátit. Co vy ostatní říkáte na to, že poprvé se Star Wars vyhne tradiční květnové premiéře?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 11/11/2013 (11. listopadu 2013)
Určitě bych byl taky raději za ten květen, ale nějak moc mě to netíží, hlavně ať si na tom dají pořádně záležet a zbytečně to neuspěchají. Tak jak říkáš!)
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 08/11/2013 (8. listopadu 2013)
Odpověd na #3438 příspěvek od spiderbat
Dobrý, ale dal bych přednost květnu.
Jsem na tom stejně. Mnoho skalních fanoušku by s náma souhlasilo. Já osobně se mezi ně řadím. Klidně bych počkal i na květen 2016 kvůli tomu. Tohle se prostě nemůže uspěchat.
spiderbat Offline
spiderbat 08/11/2013 (8. listopadu 2013)
Dobrý, ale dal bych přednost květnu.
Minotaur.cz