Saoirse Ronan se nedočkáme ve Star Wars: Episode VII

8. listopadu 2013 gumidekmedvidek Diskuze (3)
Saoirse Ronan se nedočkáme ve Star Wars: Episode VII

Ano je to bohužel nebo bohudík tak! Jak všichni víme, tak herečka Saoirse Ronan se ucházela o jednu z hlavních rolí v budoucích Star Wars: Episode VII J.J. Abramse. Nakonec to vypadalo, že skutečne roli dostane a budeme se moc těšit na novou tvář tohoto univerza. Nakonec to však nevyšlo a samotná herečka vystoupila s tím, že roli nedostala.

Knihy Dobrovský

V rozhovoru pro The Playlist, byla tázána, jak tedy casting dopadl. Saoirse zklamaně odpověděla:

„Nedostala jsem Star Wars. Nemám tu roli. Jenom jsem nic neměla říkat. Pouze jsem se dostavila na konkurz jako každý jiný.“

Osobně si myslím, že to je strašná škoda, neboť její účast by Star Wars rozhodně slušela. Zároveň se nejedná o okoukanou tvář a tím pádem by mezi tradici Star Wars herců parádně seděla. Jde vidět, že samotná herečka toho lituje, že prozradila tuto informaci.

Dále byla Saoirse tázána na údajnou roli Sue Storm v nové Fantastické čtyřce režiséra Joshe Tranka. Když byla požádána,  aby nám o tom něco prozradila, tak dodala:

„Sama jsem slyšela jen zvěsti. Nepřihlásila jsem se na konkurz Fantastické čtyřky.“

Takže vám ve výsledku přinášíme samé špatné zprávy. Je to velká škoda, že se herečce nepodařilo ukořistit jednu z těchto velkých rolí. Talent na to rozhodně má. Co si o tom myslíte vy?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Damien Offline
Damien 09/11/2013 (9. listopadu 2013)
To je škoda. A já ji v Hostitelovi tááák miloval :D
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 09/11/2013 (9. listopadu 2013)
Odpověd na #3440 příspěvek od Traum
Jako oproti takovýmu pomádovi Efronovi, kterej podle zvěstí nějakou tu roli v SW dostal, se divim, že zrovna takhle zajímavou slečnu vynechaj..
Efron je ještě velký otazník, tak uvidíme. Slečny je škoda to souhlasím. Jenže co naděláme. Ovšem stále věřím že obsazení se opět povede a přinese jak nové tváře, tak slušné herecké výkony.
Traum Offline
Traum 09/11/2013 (9. listopadu 2013)
Jako oproti takovýmu pomádovi Efronovi, kterej podle zvěstí nějakou tu roli v SW dostal, se divim, že zrovna takhle zajímavou slečnu vynechaj..
Minotaur.cz