Nová DC postava od stanice CW

7. listopadu 2013 Damien Diskuze (1)
Nová DC postava od stanice CW

Televizní stanice, která stojí za seriálem Arrow, se chystá přidat ještě další DC postavu do stáje koní, které si podle ní zaslouží svůj příběh v na televizi. Je to postava nám v podstatě neznámá a poprvé se objevila v roce 1940.

Knihy Dobrovský

Jedná se o postavu Hourman, což má být "geniální leč problémový" farmaceutický analytik, který zjistí, že může vidět záblesky tragických událostí jednu hodinu do budoucnosti. "Rozhodnutý získat zpět svou exmanželku a syna, zabraňuje těmto tragédiím, než se stanou a cestou nalezne obojí, svůj smysl i své vykoupení," řekli zástupci televize. 

Dan Lin (Gangster Squad) a Jennifer Gwartz budou seriál produkovat skrze svou společnost Lin Pictures Production (součást Warner Bros. TV.) Scénář by měl psát Michael Caleo, který již píše seriál Ironside (který jsem neviděl) a zároveň ho produkuje.

Hourman (a jsem rád, že se rozhodli jméno nepřekládat) je posledním hrdinou, kterého si CW chce vzít do parády. Vedle Green Arrowa se ješt chystá přidat do jeho seriálu Flashe a údajně chtějí zfilmovat jestě The Avenger, sérii pulpových novel z roku 1939.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Traum Offline
Traum 09/11/2013 (9. listopadu 2013)
trošku mi to zní jako Next s Nicholasem Cagem, což je film, který podle mě vytěžil z téhle tématiky, co se dalo, a i tak příliš kriticky neobstál.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku