Star Wars Rebels přináší nové koncept arts

16. října 2013 gumidekmedvidek Diskuze (3)
Star Wars Rebels přináší nové koncept arts

Přinášíme Vám několik koncept artů připravovaného animovaného televizního seriálu Star Wars Rebels . Panel Star Wars na NYCC 2013 je uvedl a nyní si je můžete prohlédnout.

Knihy Dobrovský

Během vystoupení Star Wars Rebels panelu na New Yorku Comic-Conthey se ukázalo, že ve svých řadách skrývají výrazný cit pro umění a připravili si několik koncept artů. Najdete zde mnoho kousků a všechny tyto koncepty se nesou v duchu původní triologie Star Wars a jsou nakresleny Ralphem McQuarrie. Opravdu si myslím, že koncepty se povedli a čeká nás pořádná dávka Star Wars ještě před sedmou filmovou episodou.

Pro připomenutí:

Samotná série je zasazena mezi událostmi Episody III a IV. Do éry trvající téměř dvě desetiletí, které nikdy před tím nebylo zpracováno v televizi nebo na velkém plátně. Odehrávající se v době, kdy Impériu svírá galaxii a upevňuje moc. Poslední rytíři Jedi jsou v ohrožení a pomalu se rodí povstání proti Říši (Impériu).

Star Wars Rebels bude mít premiéru na podzim roku 2014 na televizi Disney XD.

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 17/10/2013 (17. října 2013)
To čekání mě zabije Jinak zajímavý koncepty. Hlavně ta Imperiální fregata s dvěma TIE vypadá dobře. Těším se ale hlavně na rozestavěnou PRVNÍ Hvězdu Smrti
Padawan Offline
Padawan 17/10/2013 (17. října 2013)
Jsem rád, že za zrušený Clone Wars dostanu aspoň nějakou náhradu...období mezi starou a novou trilogií je plný významnejch událostí jako založení Aliance nebo Jediská čistka...vůbec bych se nezlobil, kdyby se tam objevila i postava Starkillera z SWFU...
damic Offline
damic 17/10/2013 (17. října 2013)
Vážně se těším, až uvidím v akci Stormtroopery, TIE Fightery a AT mašinérii!))
Minotaur.cz