Hlavní role v Ant-Manovi? Rudd nebo Gordon-Levitt!

16. října 2013 Memphis Diskuze (1)
Hlavní role v Ant-Manovi? Rudd nebo Gordon-Levitt!

Obsazení hlavní role ve filmu Ant-Man (2015) se údajně blíží do finále. Producenti právě vybírají z finální dvojice Paul Rudd a Joseph Gordon-Levitt.

Knihy Dobrovský

Tajný zdroj vypustil zprávu, že producenti právě finišují ve výběru herce pro ústřední roli ve filmové adaptaci komiksu Ant-Man, od Marvel Comics. Snímek Ant-Man má být úvodním filmem třetí fáze filmového vesmíru Marvel a jeho premiéra je plánována na 31. července 2015. Scénáristou i režisérem je Edgar Wright.

Zmíněný utajený zdroj uvedl, že se producenti aktuálně rozhodují mezi Paulem Ruddem a Josephem Gordon-Levittem. Údajně však nakonec ještě může dojít ke změně, avšak právě teď jsou tito herci hlavními kandidáty. Paul Rudd (44 let) prozatím platil za televizního herce (nejspíše ho budete znát jako Mikea Hunnigana, přítele a posléze i manžela Phoebe ze seriálu Přátelé), také si vyzkoušel několik vedlejších rolí ve vysokorozpočtových filmech, a to především v komediích - tato role by pro něj jistě znamenala průlom. Naopak Joseph Gordon-Levitt (32 let) je v současnosti talentovanou hvězdou Hollywoodu. Ve spojitosti se společností Marvel se o něm spekulovalo jako o případném herci pro roli Doctora Strange. Fandové komiksových filmů ho asi znají ze snímků G.I. Joe a Temný rytíř povstal, také si má zahrát ve filmu Sin-City 2. O konečném rozhodnutí vás budeme informovat.

Mezi dalšími potenciálními adepty na roli Ant-Mana byli Simon Pegg, Adrien Brody, Benedict Cumberbatch, Jared Padalecki, Michael C. Hall, Bradley Cooper a Armie Hammer.

Jste spokojení s kandidáty nebo doufáte, že si to producenti ještě rozmyslí?

O autorovi

Memphis
Memphis

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 17/10/2013 (17. října 2013)
Levitta prosím ne. Nic proti němu, ale mám teď možná přeLevittováno a v dnešní době je to herec, který je pro mě až moc komerční pro takovou roli, v jiných filmech ho ale určitě vidím rád. Abych se přiznal, tak Rudda neznám, ale určitě se mi pro tu roli hodí a mám rád...
Minotaur.cz