Marvel novinky z NYCC 2013: den třetí

15. října 2013 Memphis Diskuze (1)
Marvel novinky z NYCC 2013: den třetí

Newyorský comic-con skončil a nám tak zbývá již poslední dávka novinek ze světa komiksů nakladatelství Marvel Comics, dnes se zaměřením na Spider-Mana.

Knihy Dobrovský

Poslední novinky z letošního newyorského comic-conu ze světa Marvel Comics byly zveřejněny v neděli na panelu Superior Spider-Man and Friends. Informace přinesly osoby nejpovolanější: autoři Dan Slott, Nick Spencer, Kelly Sue DeConnick, Humberto Ramos a editoři Steve Wacker, Sana Amanat, Ellie Pyle, Tom Brennan a Jake Thomas. Co nás tedy na začátku roku 2014 čeká?

  • V číslech Superior Spider-Man 23 a 24 dojde ke zrodu nového Goblina, o nějž se postará Dan Slott. Číslo 27 (které asi zároveň bude číslem 1 v rámci All-New Marvel NOW!) přinese story arc Goblin Nation (nový Green Goblin a jeho armáda se pokusí ovládnout svět), jehož autory budou Dan Slott a Giuseppe Camuncoli.
  • V listopadu 2013 bude vydán Superior Spider-Man Annual #1, ve kterém autoři Christopher Gase a Javier Rodriguez údajně nabídnou temnější příběh.
  • V prosinci 2013 vyjde pět čísel s Peterem Parkerem v Amazing Spider-Man #700.1 až 700.5. Na těchto příbězích by se měli podílet Brian Reed, David Morrell, Klaus Janson, Joe Casey, Jen Van Meter, Kevin Grievioux, Lee Weeks a další.
  • Jak to dopadne, když si Spider-Man pořídí vlastní tým, který bude muset čelit Masters of Evil, se dozvíme ve story arcu Superior Six v rámci Superior Spider-Man Team-Up.
  • V sérii Superior Foes of Spider-Man se objeví jako hlavní padouch Boomerang, a také by se tam měl mihnout Hawkeye.
  • Série Captain Marvel se dočká restartu, a to v březnu 2014. První arc ponese název Higher, Faster, Further, More a zaměří se na akci ve vesmíru. Autory budou Kelly Sue DeConnick a David López.
  • Nové série se dočká Elektra (opět v březnu 2014). Autoři Zeb Wells a Mike Del Mundo představí Elektru nezávislou na Daredevilovi a údajně jako zabijáka s charakterem Dextera.
  • Vznikne i nová série Punisher, která bude v prodeji od února 2014. Autoři Nathan Edmondson a Mitch Gerards umístí Punishera do Los Angeles, kde bude lovit své nepřátele z řad kriminálníků.
  • Novinkou budou i New Warriors v podání Chrise Yosta a Marcuse Toa. Tým budou tvořit Justice, Nova, Speedball, Scarlet Spider a Sun Girt. V prodeji bude také od února 2014.

A to je již skutečně vše. Znovu můžu doporučit fotogalerii s návrhy obálek nových počinů. Doufám, že vás přehledy bavily a třeba trochu namlsaly.

O autorovi

Memphis
Memphis

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 15/10/2013 (15. října 2013)
Tak Spideyho a nás čekají ještě zlatější časy 3x HURÁ!
Minotaur.cz